między nami aniołami:)


Archanioł Gabriel: Codzienne wiadomości 

 9 kwietnia

Jednym z największych wyzwań dla istoty ludzkiej na ścieżce światła jest zachowanie spokoju i stanu równowagi, kiedy wokoło was są ludzie, którzy źle się czują i to uzewnętrzniają. Kochani, jeśli zezwolicie tej energii, by was ściągnęła w dół, oddajecie swoją moc. Jeśli spadniecie do ich poziomu energetycznego, pozwalacie na to, by sytuacja jeszcze bardziej wychyliła sie ze stanu równowagi. Jedną z najlepszych rzeczy, jakie możecie uczynić, jest pozwolenie innym ludziom doświadczać dowolnych energii, jakie dla siebie wybierają w czasie, gdy wy sami zakotwiczacie swój spokój w BYCIU. Jest to częścią sztuki akceptacji. Możecie z miłością zaakceptować to, że inni wybierają jakieś doświadczenie, i zaakceptować również, że to doświadczenie nie ma nic wspólnego z wami i z waszymi osobistymi wyborami. Każdy ma wybór! Wybieracie radość, szczęście, miłość, błogość. Wybieracie też rozpacz, gniew, frustrację i depresję. W każdej chwili możecie zadecydować, jaka jest wasza pierwotna reakcja. Jeśli wyślizgujecie się ze swego najwyższego dostrojenia, po prostu zapomnieliście, że zawsze macie wybór.

8 kwietnia

Kochani, im szybciej porzucicie całą tę iluzję, że jesteście oddzieleni - oddzieleni od Źródła, oddzieleni od siebie nawzajem - tym szybciej pozwolicie sobie na potwierdzenie i wyrażenie wrodzonych sobie praw i zaczniecie żyć pełnią życia, w harmonii, obfitości, pokoju, chwale, jako ludzka istota ze światła. 

 
7 kwietnia

Troszczenie się o innych może okazać się trudne, jeśli nie praktykowaliście bezwarunkowej miłości, akceptacji i troski w odniesieniu do samych siebie. Jeśli próbujecie działać z pozycji osobistego braku, nie jesteście w równowadze. Co się dzieje, gdy staracie się być pożyteczni wychodząc z pozbawionego równowagi stanu deficytu? Stajecie się wyczerpani, sfrustrowani, rozczarowani i często budzi to w was urazę i poczucie, że jesteście niedoceniani. To właśnie z tego powodu tak często widzicie efekty "wypalenia się" u tych, którzy zawodowo zajmują się  w waszym świecie pomaganiem innym. My kochamy was i szanujemy za wasze czułe i troskliwie serca, ale w pierwszej kolejności priorytetem dla was
ma być wasze zdrowie, dobre samopoczucie i równowaga. Z tego solidnego punktu oparcia możecie rozprzestrzeniać tę troskliwość i opiekę wobec innych. Zdrowe granice, równowaga i miłość dla siebie samych są kluczowymi elementami tego, byście stali się pełnymi mocy istotami ludzkimi ze światła i mogli w najwyższym stopniu służyć innym. 
 
6 kwietnia

Kiedy praktykujecie bezwarunkową miłość i akceptację dla siebie, wydarza się cudowna rzecz. Nie tylko wy czujecie się spokojni, zrównoważeni i ugruntowani, ale również zaczynacie przyciągać więcej bezwarunkowej miłości i akceptacji do swego życia. Wtedy jesteście pełni energii bezwarunkowej miłości i akceptacji, co oznacza, że macie ich obfitość i możecie się nimi podzielić z innymi. Czy rozumiecie? Możecie stać się nieskończonym źródłem miłości i akceptacji, a czyniąc
to stajecie się zmianą dla samych siebie, dla innych i dla swej ukochanej planety. Jest to w tak piękny sposób proste. I wszystko to zaczyna się od was.

5 kwietnia

Kochani, wasza dusza zawsze poszukuje kolejnego najwyższego wyrazu siebie samej. Kiedy to słyszycie, automatycznie zaczynacie myśleć: jak mam się dowiedzieć, czym to jest? jak mam to odnaleźć? jak mam się tym stać? Nie potrzebujecie się martwić. Wasza dusza w naturalny sposób doprowadzi was do tego miejsca gdy płyniecie z nurtem. Waszym zadaniem jest nie wchodzenie sobie w drogę. Oznacza to nawigowanie swą ścieżką poza strachem i wątpliwościami. Jak macie to zrobić? Poddajcie się. Poddajcie się nurtowi, i pozostańcie w nim wystarczająco długo, aby te rzeczy mogły się rozwinąć. Taki jest najszybszy i najbardziej pełen mocy sposób, by móc łatwo pozostać w dostrojeniu do tego, czego macie doświadczać w ciele.

4 kwietnia

Kochani, czy zauważyliście, że kiedy mówicie o innych, często koncentrujecie się na waszych różnicach? Mój nauczyciel Murzyn, mój sąsiad gej, mój współpracownik Żyd, mój niepełnosprawny kuzyn. Jest to nawyk zrodzony w świadomości rozdzielenia, i w żadnym razie nie reprezentuje energii, w jakie wchodzicie. Czemu po prostu nie powiedzieć: sąsiad, współpracownik, bliźni, towarzysz drogi? Odnajdźcie sposoby świętowania i celebrowania waszej jedności, waszego wzajemnego połączenia ze Źródłem, a naprawdę zaczniecie wspierać świadomość jedności, którą na Ziemi macie zakotwiczyć i której macie doświadczać. 


3 kwietnia

Gdybyście byli sportowcami, rozumielibyście, że czas na odpoczynek i regenerację jest integralną częścią waszego rozwoju i szkolenia. Bylibyście również bardzo świadomi tego, co wkładacie do swojego ciała, i jakie macie co do tego wymagania. Wszystko uznawalibyście za ważny element, który może wam pomóc w osiągnięciu waszych celów.

To samo dotyczy waszych postępów duchowych, Kochani. Zawsze wzrastacie, a częścią tego procesu wzrostu jest ofiarowanie sobie elementów, które są wam potrzebne do rozkwitu, i zawsze z intencją osiągnięcia i utrzymania waszych szczytowych możliwości. Do tych czynników należą właściwe odżywianie, odpoczynek i integracja, medytacja i wizualizacja, i bycie w harmonii ze sobą w wystarczającym stopniu, by rozpoznać i uszanować to, co jest wam potrzebne. Wszystko to razem stwarza idealne warunki, dzięki którym możecie sięgnąć szczytów swych możliwości.

Sportowiec nie koncentruje się na dniu wczorajszym. Sportowiec zawsze pragnie poprawić swoje wyniki i ani przez chwilę nie ma wątpliwości, że jest do tego zdolny. Postrzega on każdy nowy dzień jako sposobność do ulepszenia i zrozumienia, że wytrwały wysiłek jest czymś, co się opłaca. Być może jeśli uznacie siebie za duchowych sportowców, pomoże wam to wykorzystać wzorzec, który obdarzy was koncentracją, oddaniem, samoświadomością, wsparciem i troskliwością, jakich potrzebujecie w trakcie swego procesu oświecenia.


2 kwietnia

Kochani, kiedy jesteście gotowi na kolejny etap waszego rozwoju, doskonały nauczyciel zawsze pojawi się na waszej ścieżce. Może on nadejść w postaci książki, wiadomości na forum takim jak to, w postaci doświadczenia życiowego, jako prawdziwy nauczyciel, który zaoferuje wam zestaw umiejętności, jakie możecie uzyskać, albo jako spokojny czas wolny, kiedy to będziecie mogli
się połączyć z waszym wewnętrznym nauczycielem. Jak długo jesteście w przepływie, w ruchu, wszechświat zawsze w łatwy i swobodny sposób dostarczy wam dokładnie to, czego potrzebujecie dla następnego etapu swej ewolucji.

1 kwietnia


Kochani, powiedzieli
śmy o tym wczoraj, ale czujemy, że jest to tak istotna wiadomość, że znów powtórzymy. Za każdym razem, gdy winicie innych, pozostajecie w świadomości ofiary. To oznacza, że oddajecie swoją moc i decydujecie się pozostać zablokowani w tym samym miejscu. Nie możecie wtedy się uzdrowić, nie możecie rozkwitać, nie możecie tworzyć wymarzonego przez siebie życia z tego miejsca bezsilności. Wiele osób decyduje się pozostać w swej postawie ofiary po to, aby uniknąć wzięcia za siebie odpowiedzialności. Macie tu dwie możliwości wyboru. Możecie w sposób nieświadomy stwarzać wasze życie i wciąż doświadczać tego, że się ono wam "przydarza", i obawiać się, co zdarzy się dalej - albo możecie otrząsnąć się, chwycić za cugle i zacząć stwarzać takie przejawy życia, na jakie zasługujecie. Kiedy przyjmujecie pełną odpowiedzialność za swoje dobro i postać swojego życia, każdy dzień staje się przygodą, wypełnioną radością i cudownością. Co więc wolicie wybrać?

31 marca

Kochani, rozumiemy, że wielu z was zostało zranionych przez innych, a zwłaszcza w swych miłosnych związkach. Wiemy, jak głęboko możecie się poczuć zranieni, i że na poziomie energetycznym wielu z was niesie w sobie te rany przez lata. Jeśli ktoś was zranił, radzimy, abyście z dystansu zbadali tę sytuację. W jasny sposób zapytajcie siebie jaki był wasz udział w tej sytuacji. Czego nauczyło was to doświadczenie? Jeśli jesteście ze sobą szczerzy, czy wiedzieliście, że wasz partner nie był do was dobrze dopasowany? Czy pojawiało się coś, co nazywacie "czerwoną flagą"? Czy ignorowaliście znaki, że coś tu jest nie w porządku? Zawsze macie swój udział we wszystkich swych życiowych doświadczeniach, ponieważ to wasza dusza zdecydowała, że tego potrzebujecie dla uzyskania większej przejrzystości i wzrostu.

Pomocne może być spojrzenie na tę sytuację z dystansu albo w stanie medytacji. Na tym polega zbadanie tej sytuacji z punktu, który jest poza obwinianiem. (Obwinianie tylko wzmacnia świadomość ofiary). Gdy bierzecie odpowiedzialność za swój własny udział, maleje prawdopodobieństwo, że tego rodzaju sytuacja przydarzy wam się znowu. Pobierzcie nauki, których udzieliło wam to doświadczenie, a potem wyraźcie intencję, że uwalniacie je na energetycznym planie. A potem,  Kochani, idźcie naprzód i żyjcie w Teraz.

W tym punkcie większość ludzi "utyka". Nawet, gdy mówią oni, że wybaczyli osobie, która ich zraniła, pozostają skupieni na przeszłości. Nawet jeśli przyglądacie się jakiejś rzeczy, która was zraniła, próbując się chronić, wciąż przebywacie w energii, która was zraniła. Czy to rozumiecie? Po to, aby naprawdę wybaczyć i uzdrowić się, macie to zbadać, uwolnić, wchłonąć wszelką nową wiedzę i wglądy, które dzięki temu uzyskaliście, i zacząć znów żyć w Teraz.


30 marca

Bardzo wiele istot ludzkich, które przyciągane są ku temu, by objąć swą duchowość, posiada na Ziemi kontrakt służby. Często może przejawiać się to jako brak równowagi i problemy związane z wytyczaniem granic, gdyż istoty ludzkie ze światła starają się respektować swój cel. W rzeczy samej nierzadką
jest sprawą, że istoty te są w końcu wyczerpane, rozczarowane, w depresji, a nawet chore. Co gorsza, niezależnie od tego, jak bardzo się starają, postrzegają one swą pracę jako wciąż niewystarczającą i wywierają na siebie olbrzymią presję, zawsze dając i nigdy nie przyjmując. Kochani, wyjdźmy poza stary paradygmat służącego, który żyje szlachetnym życiem polegającym na bezinteresownym pomaganiu. Obejmijmy raczej ideę rozważnej i świadomej służby. Świadome służenie to nie to służenie w starym stylu, które każe troszczyć się o wszystkich oprócz siebie samych. Świadome służenie bierze pod uwagę dobro WSZYSTKICH włącznie z tym, kto służy. To w wierniejszy sposób odpowiada świadomości jedności, nad której osiągnięciem pracujecie.

29 marca

Jedną z najważniejszych rzeczy, jakie może uwolnić istota ludzka na ścieżce światła, jest lęk przed mocą. Jest on jednym z tych lęków, które przyczyniają się do największej stagnacji, i w jego w rezultacie wielu ludzi opiera się objęciu swej autentyczności. Jako istota ludzka ze światła jesteście życzliwi i wrażliwi. Boicie się mocy, ponieważ doświadczyliście już jej nadużycia. Czy rozumiecie? Już nie potrzebujecie tego doświadczenia. Teraz jesteście tutaj, aby doświadczyć mocy w świadomy i rozważny sposób, nie po to, aby powodować oddzielenie, ale dla najwyższego dobra wszystkich. Cz nie jest to cudowny obraz? Przestańcie postrzegać siebie jako małych i ruszcie naprzód, wkraczając w to, co macie tutaj  uczynić, a mianowicie ucieleśnić są autentyczną moc jako ukochany aspekt Boga. Jesteście gotowi.


28 marca

Kochani, wszelkie uzdrowienie, wszelka wielka przemiana rozpoczyna się od wewnątrz. Jest to stan intencji, który z kolei wywuje odpowiednie dostrojenie i przechodzi w pożądany rezultat. Pomyślcie o kapitanie statku. To kapitan decyduje, gdzie chce płynąć, potem za sprawą swej intencji wyznacza kurs, a potem wkracza w nurt, który go tam poniesie. To wy jesteście kapitanem swojego statku! Jeśli czekacie, że ktoś inny przyjdzie i to za was załatwi, będziecie czekać bardzo długo, ponieważ nie możecie przyciągnąć pełni z miejsca bezsilności. Jeśli wypatrujecie, aby ktoś was w jakikolwiek sposób ocalił, dalej wspieracie w sobie świadomość ofiary. W sekundzie, w której przyjmiecie odpowiedzialność za siebie, zmieniacie swą intencję i poddajecie się przepływowi, wprawiacie w ruch energie, które przyniosą wam pożądane rezultaty. Działa to w ten sposób za każdym razem. Tacy właśnie jesteście potężni.

27 marca

Kochani, bądźcie przekonani, że nie musicie poznać i zrozumieć każdej tajemnicy wszechświata po to, aby być duchowymi istotami. O wiele szerszy przejaw waszej duchowości pochodzi z waszego Istnienia. Elementy tego są takie same czy jesteście nowicjuszami, którzy dopiero zaczynają bawić się energiami, czy też kimś, kto od lat w aktywny sposób obejmuje swoją duchowość. Poddawajcie się. Płyńcie. BĄDŹCIE. Wyrażajcie wdzięczność. Praktykujcie akceptac i zezwalanie. Pozostawajcie w Teraz. Koncentrujcie się na tym, czego chcecie mieć więcej. Każdy, niezależnie od swego wieku czy wiedzy, może stworzyć głęboką, trwałą i pełną mocy zmianę w swym życiu, wykorzystując te kluczowe elementy oświecenia. Podstawowe zasady są całkiem proste. Nie komplikujcie ich bardziej niż to potrzebne. Macie wszystko, czego potrzebujecie, właśnie teraz, aby zacząć wyrażać swe własne mistrzostwo.

26 marca

Wydarza się cudowna rzecz, kiedy obejmujecie swój wzrost i rozwój na waszej duchowej ścieżce. Odkryjecie, że wasza ścieżka się wygładza, że jest na niej o wiele mniej urazów psychicznych i bólu serca. Widzicie, traumatyczne przeżycia często mają na celu rozbudzenia was z waszej drzemki, przyciągnięcia waszej uwagi. Kiedy chwytacie lejce i z gotowością ruszacie naprzód, urazy psychiczne stają się niepotrzebne. Wszystko, co uznajecie za "złe" w swej życiowej podróży, służyło wyższemu celowi wzrostu i uzdrowienia. Kiedy już rozwiniecie się do stanu akceptacji wszystkich rzeczy, przestaniecie uznawać rzeczy za złe lub dobre, lecz raczej będziecie je widzieć jako doświadczenia i będziecie przez nie przechodzić w o wiele większą swobodą i wdziękiem. Rozwój nie musi być niczym ciężkim, Kochani. Można to robić z ochotą, radością i otwartym sercem, bez strachu czy wahania. To właśnie dlatego gdy istoty ludzkie ze światła wciąż poruszają się naprzód, stwarza to o wiele więcej pokoju i harmonii na waszej planecie. Kiedy każdy idzie naprzód dobrowolnie, wyboiste drogi są  wiele mniej potrzebne.
 

25 marca

Załóżmy, że w suficie waszej rzeczywistości znajduje się zakryty klapą otwór. Po jego drugiej stronie jest wszystko, co pragniecie dla siebie stworzyć. Tak pilnie zajmowaliście się koncentrowaniem się na tym, co pragniecie stworzyć, że ta deska ugina się pod ciężarem tego i czujecie, że już prawie puszcza, a wtedy wszystkie te cudowne rzeczy szeroką strugą wleją się w wasze życiowe doświadczenia.

Ale nagle zaczynacie mieć wątpliwości. A jeśli nic przez ten otwór nie wpadnie? Jeśli w ogóle nic się w ten sposób nie pojawia? A co jeśli źle to zrozumieliście? A może wcale tego nie pragniecie? I wtedy natychmiast zauważacie, że ta klapa już się nie ugina. Wyszliście z tego dostrojenia i nie macie już poczucia, że to się niedługo wydarzy.

Zatem znów koncentrujecie się na tym, czego naprawdę chcecie, a deska znów zaczyna się uginać pod ciężarem tego, co stwarzacie. Myślicie sobie wtedy "Ja naprawdę pragnę tych wszystkich doświadczeń. Pewnego dnia to wszystko się wydarzy." I zauważacie, że nic się nie zmienia, przejście się nie otwiera, i choć deska ugina
się pod ciężarem waszych pragnień, nie widać żadnego ruchu.

Aż w końcu decydujecie: jestem gotowa/gotowy! Akceptuję wszystkie te cudowne rzeczy i doświadczenia. Teraz mogę je poczuć, i jestem tak wdzięczna/y za to WSZYSTKO! Zdecydowanie proszę o to, co stworzyła/em, właśnie teraz, z radością i wdzięcznością. I - voila! Wszystkie marzenia i pragnienia waszego serca zaczynają szybciutko pojawiać się jako spełnione w waszej rzeczywistości.

Możecie stwarzać tak szybko lub tak wolno jak chcecie, Kochani, poprzez koncentrację waszych myśli, akceptację i wdzięczność. Jeśli te rzeczy nie wydarzają się tak szybko, jak moglibyście pragnąć, sprecyzujcie swoje intencje, poddajcie się wszechświatowi, uwolnijcie się od wszelkich ewentualnych wątpliwości związanych z waszym poczuciem wartości, i wykorzystajcie potężne narzędzie swej wyobraźni do tego, by z wdzięcznością doświadczyć upragnionej przez siebie rzeczywistości tak, jakby istniała ona już w waszym Teraz. Gdy to czynicie, stwarzacie dokładne energetyczne dostrojenie, by ją namagnetyzować i zakotwiczyć w waszej rzeczywistości. 

 
24 marca

Wielu ludzi chciałoby zacząć żyć w sposób, który bardziej pasuje do tego, kim są, ale wciąż opierają się oni zmianom. Kochani, jeśli w waszym życiu coś wam się nie podoba, nie możecie tego zmienić po prostu  zatrudniając więcej tej samej energii! Jeśli nie żyjecie życiem, jakie sobie wymarzyliście, ale tego pragniecie, musicie spróbować czegoś nowego. Pobawcie się. Poeksperymentujcie. Wypróbujcie nowe sposoby robienia różnych rzeczy. Skupcie się na tym, czego chcecie, poddajcie się przepływowi i bądźcie otwarci na zmiany i nurt energii. Gdy siedzicie w błocie, a pragnąc się oczyścić wylewacie na siebie kolejne wiadra błota, nie ma to po prostu żadnego sensu.

23 marca

Pomyślcie o tym, jak się czujecie, kiedy obudzicie się rano wtedy, gdy macie wakacje i jesteście w nowym miejscu. Z ekscytacją i otwartym sercem witacie dzień, z ciekawością wypatrując nowych przygód i doświadczeń. Czujecie się tak dobrze, ponieważ każdy dzień jest wypełniony zabawą i przepływem, i spędzacie go na tym, co przynosi wam największą radość. Przez całe swe wakacje obejmujecie każdą chwilę Teraz z szeroko otwartymi oczami, rozkoszując się tym, gdzie jesteście, i każdym cudownym doświadczeniem. To dlatego tak dobrze się czujecie na wakacjach, Kochani! To dlatego mają one taką siłę odnawiania i odradzania. Kiedy jesteście na wakacjach, stosujecie dokładnie te zasady, które pozwalają waszej duszy śpiewać! Czemu nie mielibyście zastosować tego samego nastawienia w swym codziennym życiu? Będziecie zdumieni jak łatwo jest przemienić każdy dzień w zupełnie nową przygodę, wypełnioną wspaniałością i różnymi możliwościami. 

 
22 marca

Jak zauważamy, kolejnym klasycznym sposobem, za sprawą którego ludzie mogą "utknąć", jest przyglądanie się swej obecnej sytuacji
nie w chwili Teraz, lecz ocenianie jej z perspektywy przeszłości. Jednym z przykładów takiej postawy jest pozostawanie w związku jeszcze długo po tym, gdy przestał on funkcjonować, ponieważ ta druga osoba "zwaliła was z nóg" na samym początku. Ta relacja mogła być całkowicie niesatysfakcjonująca przez bardzo długi czas, a jednak ludzie ci są razem z powodu spraw, które działy się całe lata temu! Aby mieć dokładny obraz swojego życia, Kochani, musicie podejmować decyzje oparte na waszym Teraz. Teraz odzwierciedla rzeczywistość i energetykę dowolnej sytuacji, gdyż działa w stanie aktualnym. Teraz daje wam wszelkie właściwe informacje, jakich potrzebujecie, i umożliwia wam reagowanie zgodne z waszą prawdą na tym etapie waszego rozwoju. Po prostu nie jesteście w stanie podejmować trafnych decyzji, gdy ignorujecie prawdę swego Teraz, ponieważ trzymacie się dawno przebrzmiałych energii przeszłości. Uzyskując obraz swego życia w perspektywie każdej teraźniejszej chwili obejmujecie swą autentyczną moc, ponieważ Teraz odzwierciedla to, kim naprawdę jesteście i jest jedynym czasem, w którym możecie wprowadzić zmiany. Teraz ofiarowuje wam jasny obraz waszej rzeczywistości oraz tego, kim jesteście dzisiaj, i dzięki temu możecie dokonywać wyborów wspierających was i najwyższą ekspresję waszego życia. Ludzie marnują niewiarygodne ilości energii próbując zmusić się do funkcjonowania w sytuacjach, które są od dawna przebrzmiałe, dlatego zachęcamy was do zmiany sposobu postrzegania tego, co przynosi wam radość, satysfakcję, zadowolenie, wsparcie i wszystkie inne rzeczy, których sobie życzycie i na jakie zasługujecie w swej obecnej rzeczywistości.
 
21 marca

Każdy dzień jest świtaniem, jest zupełnie nowym początkiem. Kochani, nie zaśmiecajcie piękna każdego nowego dnia swymi obawami wynikającymi z przeszłości ani martwieniem się o przyszłość. Bądźcie obecni! Radujcie się każdą chwilą, która rozpościera się przed wami jak zupełnie nowa czysta karta, będąc nowym początkiem, sposobnością aby zastosować to, co już wiecie. Wszechświat jest pełen przebaczenia. Otrzymujecie tysiące możliwości, aby zrobić coś ponownie, aby spróbować znowu, by eksperymentować podchodząc do tego na różne sposoby i otrzymując różne rezultaty - przez całe wasze życie; a zatem bawcie się, cieszcie i żyjcie pełnią życia.

20 marca

Kochani, ten dzień równonocy jest dniem, który reprezentuje równowagę. Równowaga jest niezwykle ważna dla istot ludzkich ze światła, które idą naprzód. Czy umiecie odnaleźć wasz punkt równowagi, gdziekolwiek może się on znajdować, w czasie gdy energie w dalszym ciągu poruszają się i zmieniają? Medytacja, wdzięczność i spędzanie czasu na tym, co przynosi wam radość - oto aktywności, które pomagają wam być obecnymi i wspierają was wibracyjnie. A może wykorzystalibyście energię równowagi dzisiejszej równonocy i rozprzestrzenili ją na całą resztę waszego roku? Kiedy będziecie to robić, możecie w jasny i przejrzysty sposób pomyśleć, że wszystko, co zamierzacie stworzyć i doświadczyć, idzie do przodu. Pomyślcie o tym jako o sianiu nasion wiosennych kwiatów, które z całą pewnością rozkwitną w waszej przyszłości.
 

19 marca

Wielu ludzi zatrzymuje się w swej podróży uzdrawiającej, czekając, żeby osoba, która ich zraniła, dokonała zadośćuczynienia. Takie podejście rzadko kiedy daje efekty. Jeśli ta osoba działała z poziomu, który umożliwił im zranienie was tak głęboko, jest mało prawdopodobne, że jest ona w stanie ujrzeć te sprawy z waszego punktu widzenia, czy też że wystarczająco rozwinęła pewne cechy, dzięki którym pragnęłaby rzeczywiście coś naprawić. Większość ludzi, którzy zachowują się wobec innych w destruktywny sposób, to ci, którzy sami są głęboko zranieni i po prostu nie mają odpowiedniej świadomości albo umiejętności, aby zachowywać się inaczej. Uzależnianie swojego uzdrowienia od działań innych osób jest sprawą ryzykowną. 


Uzależnianie się od innej osoby w jakikolwiek sposób jest oddawaniem po raz kolejny swej mocy w czyjeś ręce, a to stawia was w sytuacji gotowej do tego, byście zostali zranieni powtórnie. Macie nieograniczoną zdolność ofiarowania samym sobie dokładnie tego, czego potrzebujecie do swego uzdrowienia. ale musi się to zacząć od wyjścia poza świadomość ofiary i objęcia waszej autentycznej mocy. Z tego miejsca możecie oddać się sprawie waszego zdrowia i dobrego samopoczucia oraz zmienić swój punkt przyłożenia uwagi, skupiając ją na swym spokoju, uzdrowieniu, rozwoju i twórczości.

Ze swych doświadczeń wybierzcie cenne dla was lekcje, Kochani, a reszcie pozwólcie odejść. Zajmijcie się zapewnieniem sobie bezpieczeństwa, rozpoznajcie swą własną rolę w tej sytuacji (na poziomie duszy wybraliście te doświadczenia), a potem to uwolnijcie, wiedząc, że to wszechświat, a nie jednostka, jest odpowiedzialny za odpowiednie sprawdzenie i zrównoważenie
dla każdego indywidualnego przejawu duszy.


18 marca

Kochani, rozumiemy, że wielu z was zostało zranionych w ciągu swego życia. Wielu z was głęboko cierpiało z powodu maltretowania i zaniedbania, i zmagacie się, aby przezwyciężyć ten bolesny wpływ. Wielu z was z powodu takiego potraktowania wierzy, że są czymś gorszym, że nie są godni, i nauczyło się zadowalać czymś o wiele skromniejszym niż to, na co zasługujecie w swym życiu.

Zachęcamy was, abyście zaczęli, właśnie teraz, dzisiaj, pielęgnować te zranione części was samych. Jeśli byliście lekceważeni, uczyńcie swe dobre samopoczucie i wygodę priorytetem w waszym życiu. Jeśli brakowało wam miłości, dajcie sobie czas na to, aby prawdziwie i głęboko pokochać samych siebie i ujrzeć w sobie tę doskonałą boską istotę, jaką jesteście. Jeśli znęcano się nad wami przy pomocy słów, kluczową sprawą jest to, abyście powstrzymali swój negatywny wewnętrzny monolog i zaczęli odnosić się do siebie wyłącznie z miłością, zachętą i wsparciem.

Te zranione aspekty was wciąż pragną energii, której nie otrzymaliście. Nie ma powodu, żebyście nie mieli spełnić tych potrzeb sami i dla siebie, z cierpliwością i bezwarunkową miłością. Waszej duszy nie robi różnicy skąd te energie pochodzą, pragnie ona tylko uzdrowić i zrównoważyć. Decydując się zostać bohaterem swego własnego życia i zapewniając sobie poczucie bezpieczeństwa i obcowanie z energiami, których potrzebujecie, aby naprawdę i w pełni się uzdrowić, możecie całkowicie wyjść z ciemności bólu przeszłości i na dobre zacząć rozkwitać i lśnić swym światłem.   


17 marca

Wielu z was myśli, że musi osiągnąć pewien poziom zaawansowania, żeby móc komuś pomóc. Zapewniamy was, że tak nie jest. Możecie w piękny i prosty sposób się tym zająć, właśnie teraz, obejmując swą boską iskrę i za sprawą intencji pozwalając jej rozbłysnąć. A potem wchodząc w nurt waszego dnia i wiedząc, że pojawicie się dokładnie tam, gdzie powinniście się znaleźć. U schyłku dnia może wydawać się wam, że nie był on specjalnie znaczący, ale być może sprzedawczyni, która obsługiwała was w spożywczym, naprawdę potrzebowała waszych życzliwych słów i energii, i pomogło jej to w trakcie jej dnia. Być może wasz uśmiech i przytrzymanie drzwi starszemu panu dodało mu ducha bardziej, niż sobie wyobrażacie. To, że zadzwoniliście do przyjaciela i opowiedzieliście mu o świetnej książce, którą właśnie czytacie, mogło być działaniem ducha za waszym pośrednictwem. Gdybyście szli przez wasz dzień, jasno świecąc, pozostawiając smugę światła wszędzie, którędy przechodzicie, wspieralibyście sieć światła i tę planetę swoją wspaniałą energetyką. Czy rozumiecie? Jedną z najpotężniejszych dróg służenia pomocą jest po prostu
promieniowanie światłem swej esencji w czysty, jasny sposób, i gotowość do pójścia wszędzie tam, gdzie zabierze was nurt, ze świadomością, że jesteście znaczącą częścią całości.


16 marca

Gdy idziecie naprzód w swym procesie oświecenia, odkryjecie, że wasze ciało ma inne potrzeby wibracyjne. Pora silnej aktywności rozbłysków słonecznych, w trakcie której się znajdujecie, pomaga wam w tym procesie. Każdy impuls światła, jaki otrzymujecie ze słońca, dostraja i oczyszcza energetykę waszego ciała. Z powodu tego procesu wasze ciało zacznie w pewien sposób reagować i poszukiwać innych, bardziej je wspierających energii. Odkryjecie, że z łatwością dokonujecie zmian w tym, czego dostarczacie swemu ciału, po prostu zwracając uwagę na to, o co ono prosi, albo czego nie chce przyjmować. Na przykład pewne rodzaje pożywienia, które uwielbialiście, mogą zacząć wywoływać u was mdłości albo być trudne do strawienia. Możecie nagle rzucić palenie, picie czy jedzenie mięsa i utrzymać te zmiany, nawet jeśli nigdy przedtem wam się to nie udało. Wasze ciało może również mieć wielką ochotę na pokarmy, które mu kiedyś nie smakowały. 


W ten sposób wydarza się prawdziwa, stała zmiana, bez walki - ponieważ osiągana jest za sprawą przepływu i drogą najmniejszego oporu. Jest ona osiągana po prostu dzięki temu, że słuchacie swojego ciała i podążacie za jego wskazówkami. Wiele ludzi dzięki temu będzie coraz zdrowszych, gdyż jest to inny kolejny sposób waszego ciała, by w precyzyjny sposób dostroić się energetycznie. Możecie to nazwać wibracyjnym zdrowiem i dobrym samopoczuciem.


15 marca

Jako ludzie w mistrzowski sposób przekazujecie wszechświatowi swój odcisk energetyczny, dokładnie każdego dnia. Ta energia zawiera nie tylko informacje o sposobie przejawiania się waszego życia i poziomie rozwoju, lecz również i wasze systemy przekonań, pragnienia oraz dominujące wzorce myślowe.

Myślcie o tym jako o waszej boskiej iskrze, która ubrana jest w odzienie waszej indywidualnej ekspresji życiowej, na tym warstwami ułożone jest to, co wasza dusza pragnie uzdrowić i doświadczyć w tym czasie, a na wierzchu są wasze wzorce myślowe i systemy przekonań. Tym, co wszechświat natychmiast rozpoznaje i na co odpowiada jest najświeższa i najbardziej dominująca warstwa myśli.

Pomyślcie o oceanie. W jego głębinach jest wiele ukrytych skarbów, i wiele różnych rzeczy można ujrzeć, gdy przez te głębie płyniecie, ale tym, co natychmiast zauważacie i na co reagujecie, jest to, co się dzieje na powierzchni wody.

A zatem w jaką energetyczną esencję jesteście dziś spowici? Czy jest to radość? Czy jest to swoboda? Czy odpowiada to temu, czego pragniecie doświadczać? Czy też jest w tym strach i poczucie braku? Gdy zaczynacie zmieniać energie, jakie wypromieniowujecie, tak aby mogły uhonorować to, kim jesteście - gdy uspokajacie swe wody, że się tak wyrazimy - jest wam coraz łatwiej wejść w kontakt z boskością, która leży pod spodem, w waszej głębinie.  Kiedy już będziecie umieli to zrobić, Kochani...kiedy już oczyścicie tę paplaninę i pozwolicie swej boskości zalśnić, wtedy będziecie prawdziwie wyrażać siebie samych jako istoty ludzkie ze światła, które wskazują drogę w tym zupełnie nowym wieku. 

 
14 marca

Nieświadome istoty ludzkie często wiodą swe życie z punktu braku troski o innych. Bardzo są one zaabsorbowane tym, aby mieć rację i bardzo zajęte znajdowaniem dla siebie właściwego miejsca w świecie, w którym nie ma tyle wszystkiego, żeby wystarczyło dla każdego. Często żyją w mentalność "my kontra oni", uznając oddzielenie za niezbędne dla bezpieczeństwa i przetrwania.

Istoty ludzkie na ścieżce światła często stają się tak rozważne i świadome, że gwałtownie przerzucają się na drugi kraniec tego spektrum i obciążają się olbrzymią presją, próbując być "duchowe" w każdej sytuacji i nie popełniać błędów, mają skłonność do stawiania potrzeb wszystkich innych ludzi przed swymi własnymi potrzebami, i obawiają się popaść w egoizm. Obywając się bez różnych rzeczy wciąż żyją w energii koncepcji głoszącej, że nie ma tu dość, by wystarczyło dla wszystkich. Często cierpią oni z powodu w niezdrowy sposób wytyczonych granic i próbują brać na siebie problemy wszystkich, tak jakby były one ich własnymi.

Na całe szczęście istoty ludzkie ze światła przechodzą teraz z tych skrajności do miejsca równowagi i BYCIA. Szanują one swe własne ścieżki i potrzeby, traktując je z punktu widzenia tego, co jest odpowiednie, i z samoświadomością raczej niż z egoizmem, rozumiejąc, że muszą zająć się najpierw jedną istotą po to, by najlepiej móc służyć wszystkim. Są one świadome i rozwijają się, ćwicząc akceptację i zezwalanie, i wchodzą w posiadanie swej autentycznej mocy. Naprawdę pokazują oni na czym polega współ-tworzenie w pełnym obfitości wszechświecie. To dlatego jesteśmy tak podekscytowani i czekamy z zapartym tchem, aby ujrzeć cuda, które wy wszyscy stworzycie dzięki temu nowemu, bardzo potężnemu sposobowi istnienia.


13 marca

Dziś chcielibyśmy wam powiedzieć, że wszyscy jesteście absolutnie w porządku. Jesteście dokładnie tam, gdzie powinniście być, i doświadczacie dokładnie tego, czego pragniecie doświadczać. Jakżeby mogło być inaczej? Jesteście w ciele, na Ziemi, w tych niewiarygodnych czasach. Obecne chwile to dokładnie to, czego wasza dusza chciała doświadczać i nad czym tak ciężko pracowała. Weszliście w ciało, aby wzrastać i ewoluować oraz mieć doświadczenia. Dajcie sobie chwilę na zastanowienie się nad tym, jak bardzo rozwinęliście się w ciągu ostatniego roku, dwóch lat, pięciu lat, dziesięciu lat waszego linearnego czasu. Czynicie to, co przyszliście tu uczynić, i możemy dodać, że robicie to wyśmienicie! Zachęcamy was, abyście pozbyli się pomysłu, że coś jest nie w porządku, i zaczęli widzieć wszystkie swe doświadczenia jako tak bardzo właściwe. Ciężko pracowaliście, aby znaleźć się tam, gdzie jesteście, i wykonujecie naprawdę wspaniałą robotę.


12 marca

Wielu z was pyta "W jaki sposób mogę otrzymać więcej miłości w swym życiu?" To całkiem proste, Kochani. Aby mieć więcej miłości, musicie BYĆ miłością. Jeśli macie poczucie braku w obszarze miłości, spytalibyśmy w jaki sposób ją blokujecie? Czy wyrażacie wdzięczność wobec ludzi w waszym życiu? Czy działacie w pełen miłości sposób w trakcie swego dnia? Czy akceptujecie czyjeś przejawy miłości, czy też odganiacie je, gdyż wolicie zrobić c sami, albo zapewniacie ludzi, że u was wszystko jest w porządku? Bardzo łatwo jest to zmienić, na pewno ucieszy was ta wiadomość. Po prostu BĄDŹCIE bardziej kochający w trakcie swojego dnia. Uśmiechajcie się do ludzi. Bądźcie życzliwi. Doceniajcie, wyrażajcie szacunek i wdzięczność. Ujrzyjcie w innych boskość i traktujcie ich w sposób, który to respektuje. Skupcie się na tym, czego pragniecie więcej. Bądźcie troskliwi. Okazujcie miłość na miliony sposobów, na jakie można ją wyrazić! Jeśli czekacie, aby inni zrobili to pierwsi, działacie z miejsca braku i oddzielenia, a to tylko stworzy więcej tego samego. Jako kapitanowie waszych okrętów musicie zmienić kurs, o ile nie jesteście zadowoleni z tego, jak się rzeczy mają. Będziecie zdumieni jak szybko może się zmienić bieg waszych spraw dzięki paru prostym przejawom waszej prawdy: tego, że jesteście istotami miłości.


11 marca

Kochani, mówiliśmy o bezwarunkowej miłości, mądrości, akceptacji i wsparciu, które zawsze możecie otrzymać ze strony swoich przewodników, w każdym momencie. Mówiliśmy również o tym, jak istoty ludzkie ze światła stają się przewodnikami  dla innych na Ziemi, ucząc swym wspaniałym przykładem, i stosując w odniesieniu do innych bezwarunkową miłość, akceptację i zezwalanie. Ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad przyjęciem roli przewodnika wobec siebie samych? Czemu nie mielibyście tą samą bezwarunkową miłością, tą samą akceptacją, tą samą cierpliwością, zrozumieniem i zachętą obdarzyć samych siebie? To samo źródło mądrości istnieje i w was, i możecie się do niego podłączyć i zastosować to wszystko do siebie kiedykolwiek tylko chcecie. Czy rozumiecie? Odnajdziecie prawdziwą równowagę kiedy będziecie zdolni dawać, przyjmować i BYĆ przewodnictwem. 


10 marca

Kiedy proponujemy wam, abyście zaczęli widzieć siebie jako w boski sposób doskonałych, ani przez chwilę nie sugerujemy, że nie istnieje potrzeba dalszego wzrostu i ekspansji. Wręcz przeciwnie, wzrost i ekspansja stanowią naturę wszechświata i część strumienia waszej życiowej ekspresji. Chcemy was w ten sposób zachęcić do tego, abyście przyzwyczaili się do idei, że każdy krok naprzód, każde nowe odkrycie, każde doświadczenie - czy uznajecie je za dobre, czy za złe - stanowią część doskonałości, którą jesteście. Wasza boskość jest wielkością stałą i nie może zostać utracona bądź zniszczona, gdyż po prostu nią jesteście jako część Źródła. Kiedy już pozbędziecie się pomysłu, że musicie się obawiać osądzania, i zaczniecie kochać i wspierać siebie bezwarunkową miłością, jaką obdarzylibyście ukochane dziecko, odkryjecie, że jesteście gotowi by naprawdę żyć i wyrażać siebie, i zobaczycie, że staje się to coraz bardziej radosne i ekscytujące, pełne swobody i odkryć na swój temat. Jesteście w tym ciele po to, by ŻYĆ, Kochani, więc zachęcamy was, żebyście w pełni tego doświadczali. 

9 marca

Kochani, gdybyście weszli do jakiegoś domu towarowego szukając czegoś, i podszedłby do was sprzedawca, pytając, czy może wam jakoś pomóc, a wy odpowiedzielibyście: "Nie wiem, czego chcę", byłoby mu bardzo trudno tej pomocy wam udzielić. W swym pragnieniu pomocy mógłby on wam różne rzeczy sugerować, ale bylibyście trudnymi klientami z powodu swego braku jasności. Wyobraźcie sobie też, że potem wyszlibyście z tego sklepu i opowiadali każdemu, co to za okropny sklep, w którym nie dali wam tego, czego chcieliście! Czy rozumiecie? Aby wasza życiowa ekspresja odpowiadała waszym marzeniom, musicie wiedzieć, czego chcecie, i poprosić wszechświat w przejrzysty sposób o pomoc, a potem z wdziękiem i wdzięcznością wejść w taniec współ-tworzenia.


8 marca

Wolność to zdolność duszy do wyrażania siebie w taki sposób, który jest doskonały dla najwyższego przejawu duszy, bez strachu przed osądzeniem czy też potrzebą zadowolenia lub ułagodzenia innych. Mówimy po raz kolejny, że po to, aby naprawdę umożliwić swej duszy wznoszenie się i szybowanie, musicie dać sobie pozwolenie na to, by być ekspertami w sprawach swojej własnej życiowej ekspresji, i żyć prowadzeni przez wasz wewnętrzny system przewodnictwa. Nikt inny nie ma wystarczających kwalifikacji do tego, aby iść waszą unikalną ścieżką, ani do tego, by ofiarować temu światu wasz unikalny wkład. Kiedy tylko zaczniecie szanować swą własną świętą misję i podążycie ścieżką radości, naprawdę zaczniecie żyć pełnią życia, a wasza życiowa ekspresja się rozszerzy i udoskonali na najcudowniejsze sposoby.  


7 marca

Wielu z was żyje w strachu przed osądami. Pochodzi to z systemu przekonań, w którym zostaliście wychowani, a który głosi, że na końcu swoich dni zostaniecie osądzeni, i że jeśli nie żyliście dobrze, konsekwencje tego będą ponure. Kochani, jedyny osąd, jakiego doświadczycie, to osąd, którego ludzie nie żałują sobie i innym. Cała ironia polega tu na tym, że kiedy istota ludzka wyraża osąd, działa z poziomu niższej energii, która z samej swej natury nie jest upoważniona do osądzania! Jeśli działalibyście z poziomu energetycznego waszej najwyższej jaźni, w ogóle nie interesowałoby was osądzanie, bo wiedzielibyście, że wszystko jest w boski sposób doskonałe. Energie osądzania nie służą żadnemu celowi poza tym, aby utrzymywać was w stanie rozproszenia, strachu i oddzielenia. Akceptacja, zezwalanie i bezwarunkowa miłość są energetycznymi odtrutkami na osąd i całkowicie wspierają energie duszy. Może zacznijcie ćwiczyć to w odniesieniu do innych, a co ważniejsze, i w odniesieniu do samych siebie? Jeśli to uczynicie, daleko posuniecie się na swojej ścieżce w kierunku bardziej szczerego sposobu samoekspresji, a to oznacza prawdziwą esencję wolności. 


6 marca

Jeśli wierzycie, że jesteście częścią tej samej całości, i że wszechświat zawiera dokładnie każdą rzecz, jakiej kiedykolwiek moglibyście pragnąć czy potrzebować, to właściwie czemu tego nie macie? Czy uważacie, że wszechświat zdecydował, że inni ludzie mogą mieć te rzeczy, a wy nie? Oczywiście, że tak nie jest!

Wszechświat  jest jednym wielkim zbiornikiem, który zawiera wszystko. Kochani, jeśli czegoś wam brakuje, to dlatego, że nie dostroiliście się do tego, czego pragniecie. Nie jest to nic osobistego, żadna kara czy krzyż do dźwigania. Sprowadza się to do waszej akceptacji, waszego przekonania i wiary, że na to zasługujecie, albo że możecie to stworzyć. 


5 marca

Kochani, jeśli jesteście powietrzem, czy martwicie się tym, czy zdobędziecie powietrze? Jeśli jesteście całkiem mokrzy, czy przejmujecie się w jaki sposób macie zmoknąć? Jeśli jesteście stertą jedzenia, czy martwicie się, że zgłodniejecie? To samo dotyczy miłości. JESTEŚCIE miłością. W jaki sposób moglibyście kiedykolwiek pozostać bez czegoś, czym jesteście z samej swej natury? Być może z tej perspektywy możecie teraz ujrzeć mądrość BYCIA.


4 marca

Wielu ludzi zachowuje się powściągliwie, kiedy sprawa zaczyna dotyczyć dzielenia się miłością. Pochodzi to z przekonania, jakoby mieli oni jej tylko ograniczoną ilość, więc nie chcą jej "marnować", ofiarowując tę miłość niewłaściwej osobie. W rzeczywistości idea braku i małej ilości czegoś stwarza wszelkie odmiany oddzielenia pomiędzy ludźmi i tę ochronną postawę "my" kontra "oni". Kochani, WSZYSCY jesteście częścią tego bezmiaru, którym jest Źródło, ten nieskończony, niewiarygodny, zawsze odnawiający się i rozszerzający ogrom, który zawiera wszystko, czegokolwiek moglibyście potrzebować lub pragnąć. Kiedy w końcu zaakceptujecie, że macie nieograniczoną zdolność do stwarzania wyrazu swego życia, i że przez całe życie macie wolny dostęp do wszystkich bogactw wszechświata, zaczniecie żyć w szczodrości ducha i miłości, która naprawdę odzwierciedla to, kim jesteście.

3 marca

Mówiąc po prostu, jesteście istotami miłości. Rozumiemy, że wielu z was jest zmęczonych i znużonych, i trudno im to zaakceptować. Ale głęboko w waszym rdzeniu, w waszej esencji, istnieje tylko ta iskra boskości, która jest czystą, bezwarunkową miłością. Jedną z najpotężniejszych medytacji, jakie może zrobić istota ludzka, jest po prostu wyciszenie się i wejście w siebie w poszukiwaniu tej iskry. Piękno tego aktu polega na tym, że za każdym razem, gdy rozpoznajecie tę boską energię, rozszerza się ona i wzrasta. Za sprawą swej uwagi i rozpoznania pielęgnujecie ją, pozwalacie jej lśnić, stawać się większą i jaśniejszą, aż w końcu zanim się zorientujecie, już nie potrzebujecie tak się starać, by ją odnaleźć. Wkrótce ta energia stanie się tak duża, że zacznie się spontanicznie z was wylewać, przypominając wam o waszej prawdzie, o tej radosnej istocie, którą jesteście. Kiedy pozwolicie waszej miłości wypełnić was i wzrosnąć, zrozumiecie, że zawsze istnieje niekończąca się nadwyżka tej boskiej energii Źródła, która przez was przepływa, więc zaczniecie swobodnie się nią dzielić, bez strachu czy rezerwy. Dzieląc się nią w ten sposób, BĘDĄC tą miłością, możecie tylko przyciągnąć więcej miłości do swego życia. I tak się to dzieje, otrzymywanie i dawanie, poruszanie się wraz z tym radosnym przepływem, aż wszyscy obejmiecie swą prawdę i przejawicie samych siebie w ten przepiękny sposób. Cóż to za wspaniały system. 

 
2 marca

A może byście dzisiaj zajęli się podnoszeniem innych na duchu? Nie sugerujemy tu, żebyście coś wymyślali albo byli nieszczerzy.
Po prostu załóżcie, że chcecie aby w waszej obecności ludzie poczuli się choć trochę lepiej. Jeśli tak uczynicie, wszędzie gdzie pójdziecie będziecie rozsiewać za sobą smugę światła. Będziecie wspierać wyższe energie współczucia, życzliwości, troski, szacunku dla innych oraz, oczywiście, bezwarunkowej miłości. To taka służba w ruchu, Kochani, a jeśli każda osoba na waszej planecie podążałaby za tą samą intencją, cóż to byłby za cudowny świat!...

1 marca 2013

Wiele istot ludzkich bierze w swoje ręce stery swej duchowości i zaczyna stosować wiedzę w codziennym życiu. To właśnie napędza Przemianę, i jest to naprawdę zachwycający widok! Zauważamy jednak, że zaczynają oni stosować te zasady do pewnych elementów swego życia, zaś zmagają się z tym, by wykorzystywać te nowe sposoby robienia różnych rzeczy w tych obszarach swego życia, które stawiają przed nimi więcej wyzwań. Istoty ludzkie na ścieżce światła wydają się mieć najwięcej kłopotów z zastosowaniem tych nauk w odniesieniu do tych, z którymi są najbliżej, ponieważ stare nawyki są tak głęboko zakorzenione, a również dlatego, że ci, którzy w tym czasie nie zajmują się tymi sprawami, są zainteresowani tym, aby ich bliscy pozostali tacy sami, i z wielkimi oporami przyjmują zachodzące w nich zmiany. Kochani, sporadyczne stosowanie duchowości wywoła w waszym życiu sporadyczne efekty. Aby naprawdę mieć takie życie, a jakim marzycie, musicie zastosować swoją wiedzę i umiejętności w odniesieniu do WSZYSTKICH obszarów waszego życia. Wtedy stworzycie solidną bazę i równowagę potrzebną do tego, aby skutecznie iść do przodu. 


28 lutego

Jeśli chcecie przetransformować wasze miłosne relacje, dwa główne czynniki wam w tym pomogą. Pierwszym z nich jest praktykowanie wdzięczności, zarówno wobec waszego partnera, jak i relacji. Drugim czynnikiem jest bycie obecnymi w chwili Teraz. Tak wielu ludzi nieustannie zatruwa swe relacje, trzymając się tego, co uznają za doznane przez siebie wczorajsze krzywdy, oraz/lub martwiąc się o przyszłość. Ludzie odkryją, że ich relacje będą o wiele bardziej harmonijne, jeśli po prostu zaczną obejmować każdą chwilę Teraz z wdzięcznością za tego, kogo kochają. To, co nazywacie "miesiącem miodowym" powstało w taki właśnie sposób, i taka postawa może go na nowo stworzyć.


27 lutego

Czy zauważyliście kiedyś, jak cudowna jest miłosna relacja na początku? Jesteście świeżo zakochani, uwielbiacie każdy najdrobniejszą rzecz dotyczącą tej drugiej osoby, i czujecie się, jakbyście unosili się dookoła przez cały dzień, ponieważ istniejecie w wysokich, czystych energiach tego wszystkiego. A potem, z czasem, to uczucie zanika, i zanim się zorientujecie, każda rzecz, jaką ta druga osoba robi, zaczyna was irytować. Macie nawet na to nazwę: "róża przekwitła", mówicie. Wtedy wielu ludzi zaczyna robić z wyrażania swego rozdrażnienia w stosunku do partnera swoją ulubioną rozrywkę, perorując na okrągło o jego/jej  licznych wadach, gdy tylko obok pojawi się ktokolwiek, kto zechce tego wysłuchać. Wielu ludzi w waszym społeczeństwie po prostu uznaje, że takie są ścieżki miłości, i pozostaje w tej energii, aż wręcz nie jest w stanie znieść tej drugiej osoby i decyduje się na rozwód. Czy wiecie czemu tak się dzieje, Kochani? Ma to związek przede wszystkim z wdzięcznością. Na początku waszej relacji  nie możecie uwierzyć, że znaleźliście tę osobę, a wasze serce śpiewa z wdzięczności za każdą waszą chwilę razem. W miarę upływu czasu ta wdzięczność blaknie i powoli zaczynacie skupiać się na tym, na czym wam nie zależy w tej osobie, i poprzez wasze skupienie na tym, czego nie chcecie, zaczynacie stwarzać tego coraz więcej i więcej. Często słyszycie lamenty swego partnera/partnerki: "On/a po prostu mnie nie szanuje". Jeśli wasza relacja nie działa, bardzo was zachęcamy, abyście zaczęli szukać wszystkich tych rzeczy, które są w niej pozytywne, i praktykowali wdzięczność za nie. Będziecie zdumieni, jaką różnicę jest to w stanie uczynić.

26 lutego

Ludzie ROBIĄ, kiedy myślą, że coś jest nie w porządku. Ludzie SĄ, kiedy wiedzą, że sprawy są w boski sposób doskonałe.


25 lutego

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, że akceptacja i zezwalanie są sposobami okazania waszej wiary? Za każdym razem, gdy zezwalacie rzeczom dziać się, zdajecie się na wyższą wiedzę wszechświata i jego boską mądrość. To piękna, pełna spokoju postawa, która pojawia się wraz z głęboką wewnętrzną wiedzą, że wszystko jest w boski sposób doskonałe i otoczone opieką dla najwyższego dobra wszystkich.

24 lutego

Kochani, w ramach eksperymentu może byście poćwiczyli dziś poddanie się? Po prostu poddajcie się Źródłu i pozwólcie swej wyższej jaźni i przewodnikom przejąć stery, i podążcie ścieżką najmniejszego oporu, wiedząc całą swoją istotą, że doprowadzi to do najwyższego możliwego rezultatu. A teraz, gdy już macie cały ten dodatkowy czas do swojej dyspozycji, może byście poćwiczyli także BYCIE?... Po prostu pozwólcie sobie płynąć i lśnić, przez cały dzień, i zobaczcie, jakie to uczucie, jaka pewność faktu, że jesteście kochani i w boski sposób prowadzeni i wspaniali w swoim Istnieniu. Jeśli umiecie pozostać w tym przepływie przez cały dzień, będzie to praktyka waszego mistrzostwa, i właśnie z tego miejsca mogą wydarzyć się najbardziej spektakularne rzeczy. To mamy na myśli, mówiąc o podążaniu ścieżką swobody, i jest to jak uzdrawiający balsam dla waszej duszy.

23 lutego

Ego jest bardzo zaangażowane w to, aby istota ludzka na ścieżce światła pozostała taka sama. Aby utrzymać się przy władzy, wykorzystuje ono świadomość oddzielenia, i zawsze będzie się starało utrzymać was w przekonaniu o waszej małości i poza dostępem do waszej prawdziwej mocy. Użyje ono każdej taktyki aby to osiągnąć, włącznie ze strachem, wątpliwościami, nadmiernym angażowaniem was w to, co robią inni ludzie, trzymaniem was w nieświadomości za sprawą działań, które nie szanują tego, kim jesteście, skupianiem się na tym, czego nie chcecie, w zaabsorbowaniu negatywnym dialogiem wewnętrznym. Na wiele sposobów ego jest jak kontrolujący i maltretujący was partner, który boi się, że jeśli za daleko wypuścicie się samodzielnie, uwiadomicie sobie prawdę o tej sytuacji i nigdy nie wrócicie. Zrozumcie proszę, ego niekoniecznie jest złe. Ma ono po prostu program, który działa przeciwko objęciu waszej autentycznej mocy i reprezentuje niezliczone sposoby, na jakie ludzie mogą tej mocy się wyrzec. A zatem w istocie macie do dyspozycji dwa strumienie świadomości: jeden który za wszelką cenę opiera się waszemu wzrostowi, i drugi, który wspiera wasz rozkwit i rozwój. Jeden z nich już nie jest energetycznie wspierany, zaś drugi jest wspierany jak nigdy przedtem. Co wybierzecie? Czy widzicie, która z tych ścieżek jest ścieżką swobody? 

22 lutego

Kochani, wszystko jest w porządku. Jesteście dokładnie tam, gdzie macie być, w tym momencie tu i teraz. Wiecie o tym, ponieważ po prostu nie możecie się pomylić. Proszę posłuchajcie tego. Po prostu nie możecie się pomylić. WSZELKI ruch jest ruchem naprzód. Nawet jeśli zrobicie coś, co uznacie za błędny wybór, dzięki niemu uzyskacie większość jasność tego, co chcecie stworzyć. Nie jesteście osądzani! Jesteście na Ziemi by mieć olbrzymią liczbę doświadczeń! Nawet jeśli dokonacie wyboru, który nie szanuje tego, kim jesteście, będzie wam z tym tak niewygodnie, że bardzo szybko wybierzecie coś innego. Może przedstawimy wam to w taki sposób. Czy spodziewacie się, ze wasze dziecko będzie siedzieć na kanapie dzień po dniu, śliczne i czyściutkie i idealnie uczesane, nie ruszając się stamtąd, aby się nie ubrudziło lub nie popełniło błędu? Oczywiście że nie! Chcecie, żeby wasze dziecko miało życie wypełnione zabawą, doświadczeniami i radością poznawania! A kiedy to zmieniło się w waszym przypadku, Kochani? ŻYJCIE! Próbujcie różnych rzeczy! Eksperymentujcie! Ubrudźcie się! Jesteście w ciele po to, by w pełni doświadczać bycia człowiekiem. Jak możecie się dowiedzieć, kim naprawdę jesteście i co wam przynosi radość, jeśli nie pozwalacie sobie na doświadczanie tego, co życie ma do zaoferowania? 

 
21 lutego

Często słyszymy, jak ludzie mówią "Gdybym tylko mógł/mogła zrobić to wszystko od początku, wiedząc to, co teraz wiem". Kochani, każdy moment Teraz daje wam właśnie taką sposobność! Zawsze wybieracie od nowa, mogąc zademonstrować swoją mądrość i mistrzostwo na cudowne nowe sposoby. Uwolnijcie myśl dotyczącą utraconej sposobności i cieszcie się tym dniem, właśnie teraz, i zacznijcie stwarzać dokładnie to, czego pragnie doświadczać wasza dusza jako następnego wspaniałego przejawu samej siebie! Dokładnie tego dotyczy ta Przemiana. Świat oczekuje waszego następnego dzieła. A na co wy czekacie? 


20 lutego 

Wielu z was stało się w dużym stopniu specjalistami w świadomym stwarzaniu mniejszych rzeczy w swym życiu, ale jeszcze zmaga się z zamanifestowaniem tego, co uznajecie za większe rzeczy - może to być duża suma pieniędzy, doskonałe zdrowie, piękny związek miłosny czy też kariera, która przyniesie wam radość i bogactwo. Jeśli tak się dzieje w waszym życiu, prawdopodobnie macie w sobie jakiś strach czy wątpliwości dotyczące rzeczy, które pragnęlibyście stworzyć. Gdy są one w was obecne, stwarzają blokady na drodze do manifestacji waszych najgłębszych pragnień, gdyż w bardzo skuteczny sposób blokują one przepływ. W jaki sposób możecie się dowiedzieć, czy tego rodzaju energie połączone są z jakimś waszym pragnieniem? Po prostu sprawdźcie to w swoim ciele. Pomyślcie o tym, co chcielibyście stworzyć. Zwróćcie uwagę na to, co dzieje się w was, gdy o tym myślicie, a szczególnie w okolicy brzucha. Czy czujecie napięcie? Zaciskanie się? Stres? Pomyślcie teraz o czymś, co - jak wiecie - umiecie z łatwością do siebie przyciągnąć. Poczujcie swoje ciało. Zauważycie, że wasze odczucie jest całkiem przejrzyste. Możecie wtedy odczuć przepływ, a nawet mieć poczucie absolutnej pewności, że możecie stworzyć to doświadczenie. Powróćcie do tego czegoś 'większego', co chcielibyście stworzyć, a co do czego macie poczucie, że utknęliście. Odczujcie swój strach i opór, a potem wyobraźcie sobie, że podnosicie te energie do góry i uwalniacie je poprzez swój ośrodek serca. Róbcie to do momentu, aż będziecie mogli pomyśleć o tej rzeczy, którą chcecie stworzyć, bez odczuwania strachu i stresu, aż będziecie czuli spokojną pewność w tej sprawie. Jeśli chcecie, możecie poprosić swoich przewodników, aby pomogli wam uwolnić strach i wątpliwości, związane z tą konkretną sprawą. Kochani, wiedzcie, proszę, że wszechświat zawsze działa tak, aby spełniać wasze pragnienia. Aby to przyciągnąć do swojego życia, macie po prostu być w energii spokojnej, zakorzenionej akceptacji.

19 lutego 

 
Gdy dochodzicie do akceptacji faktu, iż jesteście ukochaną częścią Źródła, uświadamiacie sobie, że jesteście zawsze kochani, bezwarunkowo, gdyż jesteście unikalnym aspektem Boga. Jeśli jesteście stworzeni z miłości, i powracacie do miłości, jak moglibyście zaprzeczyć, że JESTEŚCIE tą miłością w każdym punkcie swej ludzkiej egzystencji? Gdy uzdrawiacie kwestie związane z wytyczaniem granic i poczuciem swej wartości, zaczniecie z łatwością wyrażać swą miłość oraz ją przyjmować. Kiedy już istota ludzka wejdzie w ten stan BYCIA, w tę równowagę, staje się ona cudownym naczyniem dla miłości i Źródła, poruszając się wraz w tym nurtem, w jedności z wszechświatem. Czy pojmujecie to, Kochani? Nie jest tak, że kochacie albo jesteście kochani. Wy JESTEŚCIE miłością.

18 lutego

Kochani, wszelkie prawdziwe i trwałe zmiany zaczynają się od wewnątrz. Gdybyście tylko zrozumieli, że macie wszystko czego potrzebujecie, właśnie teraz, wewnątrz siebie, i możecie zacząć żyć w sposób totalny i pełen mocy. Macie wyborową drużynę pomocników oraz wewnętrzny system kierowania, który zawsze łączy was ze Źródłem i jest ustawiony tak, by podążać ścieżką radości. Wszystko co macie uczynić, to poddać się tej prawdzie i pozwolić odejść starym sposobom robienia różnych rzeczy. Na co czekacie? To nas was czeka życie z waszych marzeń...

17 lutego 

 
Jeśli jesteście zaangażowani w działania, które nie szanują tego, kim jesteście - czy jest to wasza praca, której nie możecie znieść, przebywanie w nieświadomym stanie pod wpływem narkotyków i alkoholu, czy też pozostawanie w relacji, która nie szanuje waszej godności - odkryjecie, że coraz trudniej wam będzie  przebywać w tego rodzaju energii. Tak naprawdę samo utrzymanie się w tym stanie będzie wymagać niewiarygodnych ilości energii, aż w końcu stanie się to tak bolesne, że nie będziecie mogli wytrzymać w tym miejscu ani chwili dłużej. Dzieje się tak dlatego, że wszystko, co utrwala waszą nieświadomość czy też wasze oddzielenie od Źródła, nie jest już dłużej wspierane energetycznie. Co cudowne wieści! Większość ludzi nie podda się temu aż do momentu, w którym utrzymanie status quo stanie się zbyt wyczerpujące. W ciągu nadchodzących tygodni i miesięcy ludzie będą w spektakularny sposób sięgać takiego energetycznego dna. Wiedzcie, proszę, że wszystko jest w doskonały sposób boskie. Kochajcie ludzi na tyle, by zezwalać im na ten proces. Kiedy już stanie się jasne, że starych ścieżek nie da się używać, wszystkie te cudowne istoty ludzkie wejdą na swe własne ścieżki odkryć i światła. Jest to częścią wielkiej Przemiany ludzkości. Kiedy opierająca się temu procesowi istota ludzka w końcu się poddaje, jest to jedno z najpiękniejszych i najbardziej świętych wydarzeń w podróży duszy. Od tego miejsca zaczną się oni kierować ku takim przejawom życia swej duszy, które będą bardziej oparte na radości i mocy, a za każdym razem gdy coś takiego się wydarza, wszechświat się raduje.

16 lutego

Kiedy powietrze się nie porusza, macie uczucie duszności i gęstości. Kiedy woda przestaje płynąć, staje się ona stęchła. Tak samo jest i z istotami ludzkimi. Musicie poruszać się wraz z energiami, tańczyć z wszechświatem, jeśli wolicie takie określenie, doświadczać przepływu, który zawsze niesie was ku najpiękniejszym i najświeższym doświadczeniom. Opór stawiany temu nurtowi stwarza stagnację w ciele energetycznym, a to często manifestuje się jako depresja lub choroba. Poruszajcie się więc, Kochani! Obejmijcie istnienie w ruchu, rozumiejąc, że wszelki ruch jest ruchem naprzód. Zmieniajcie się wraz z wszechświatem. Zostawiacie za sobą w pyle całą tę gęstość 3.wymiaru, i żeby to zrobić, musicie ruszyć w częstotliwości wyższych wymiarów. Ruch jest waszym przyjacielem. Jest on drogą do cudów i wszelkich zachwycających i zdumiewających rzeczy, jakich pragniecie doświadczać.


15 lutego

Dostrzegamy interesujące zjawisko pośród istot ludzkich. Mają one tendencję do tego, aby albo unikać odpowiedzialności za siebie samych i swój rozwój, i wtedy na nieskończone sposoby oddają się utrzymywaniu siebie w stanie nieświadomości, albo są nadmiernie czujni i bez końca strofują siebie poprzez negatywny dialog wewnętrzny. Kochani, żadna z tych postaw nie doprowadzi was do waszej autentycznej mocy! Gdy istoty ludzkie ze światła wyłonią się jako swe prawdziwe jaźnie, będą odpowiedzialne same przed sobą i samoświadome. Rozpoznają one wskazówki dotyczące potrzebnych dostosowań i poprawek, i będą szybko na nie reagować, aby móc utrzymać stały ruch naprzód. Zasadnicza różnica w tym podejściu polega na tym, że będą oni to czynić wychodząc z miejsca bezwarunkowej miłości do samych
siebie. Wyobraźcie sobie, że tak bardzo siebie szanujecie, że jesteście w stanie z taką miłością sugerować sobie samym potrzebne korekty, z jaką czyni to rodzic wobec małego dziecka. Oto równowaga, jakiej poszukujecie, Kochani, i dokładnie taka jest droga dążącej do oświecenia istoty ludzkiej. Działając w taki sposób zapewnicie sobie nieustanny ruch naprzód w o wiele bardziej radosnym, świadomym i wspierającym stylu, co pozwoli wam lśnić swym najjaśniejszym blaskiem w każdych okolicznościach.
 

14 lutego

W miarę jak istoty ludzkie ze światła coraz lepiej przyzwyczajają się do nowych energii tej całkiem nowej epoki, wiele z nich skoncentruje się na relacjach, a w szczególności na boskim partnerstwie. Kochani, wielu z was było takimi dającymi, kochającymi duszami, że wyszliście ze stanu równowagi. Wielu z was, mając na Ziemi kontrakt służby, zmagało się z ustaleniem odpowiednich granic, a także ze swą zdolnością do otrzymywania miłości. Idąc naprzód, istoty ludzkie będą poszukiwać miłości, szacunku i równowagi w swych głównych relacjach, jak również integralności, przejrzystości i wzajemnego wsparcia, mocno skupiając się na dalszym osobistym wzroście. To cudowne! Czy umiecie odczuć, że powiedzie was to ku relacjom, które pozwolą wam uczcić swe własne ja na równi z innym? Kluczem do odnalezienia tej bezwarunkowej miłości, za którą tak wielu z was tęskni, jest praktykowanie w pierwszej kolejności bezwarunkowej miłości dla siebie, w zrozumieniu, że dopiero wtedy, gdy utrzymujecie w sobie tę energię, możecie przyciągnąć więcej tego samego do swego życia. Każda wielka zmiana polega na tym, że uzdrowienie i stwarzanie musi się najpierw rozpocząć wewnątrz. A zatem tego dnia, w którym świętujecie miłość, zakochajcie się szaleńczo w sobie, bez pamięci, bezwarunkowo, radośnie, a wszechświat będzie zobligowany, by przyłączyć się do was w tym tańcu miłości.

13 lutego

Czy idziecie przez życie rozglądając się za następną katastrofą? Zabezpieczając się przed ludźmi, ponieważ mogliby oni was zranić? Planując wszystko do ostatniego detalu, aby uniknąć niespodzianek? Kochani, jeśli zawsze jesteście 'w trybie rozwiązywania problemów', zawsze znajdziecie ich więcej po drodze! Nie możecie żyć w swym stanie mocy, jeśli jesteście jak zwinięci w kłębek w kącie i przestraszeni, co też może wam się zaraz przydarzyć. Kiedy żyjecie w taki ograniczający sposób, pytając ciągle 'A jeśli?...', w wielkim stopniu ograniczacie swoją zdolność do zmiany swych doświadczeń życiowych na bardziej pożądane. Poza tym koncentrując się na tym stworzycie tylko więcej tego, czego nie chcecie, aż będziecie całkiem tym znużeni i wyczerpani. Wielu z was w swych rodzinach zostało uwarunkowanych w sposób, będący reakcją na poczucie braku - mogło to wywodzić się z czasów kryzysu ekonomicznego, czasów wojny, czy z biedy. Uwolnijcie te stare wzorce myślowe raz na zawsze! Jako istoty ludzkie uczynione ze światła, które wkraczają w zupełnie nową epokę, zrozumcie, że nie jesteście tylko pionierami pod względem energetycznym, ale również i pionierami potęgi myśli i kreacji! Niech wasze systemy przekonań odzwierciedlają to, czego chcecie mieć więcej. Praktykujcie doskonalenie swej koncentracji, aby wyszukiwać i dostrzegać właśnie to. Odkryjcie piękno, radość i cuda, które są wszędzie wokół was, jeśli tylko dacie sobie chwilę, aby je zauważyć. Czyniąc tak
będziecie pracować wspólnie z wszechświatem w sposób, który rzeczywiście stworzy to, czego pragniecie doświadczać.

 

12 lutego

W wielu ludziach istnieje głęboka tęsknota za wolnością. To dlatego, że wolność, ekspansja i rozwój są prawdziwymi aspektami duszy. Wielu ludzi błędnie wierzy, że muszą uciec, aby uzyskać wolność. Jest to drastyczny środek, do którego ludzie się zwracają, gdy zbyt długo żyją nie szanując swego ja. Ponieważ jesteście częścią całości, dokądkolwiek moglibyście pójść należycie do niej, a ucieczka nie jest konieczna aby
tej wolności zaznać. Wolność bierze się z objęcia przepływu. Pochodzi ona z praktykowania akceptacji i zezwalania. Wolności doświadczacie obejmując każdą poszerzoną chwilę Teraz. A przede wszystkim wolność pojawia się, gdy dajecie sobie pozwolenie, by być ekspertami w dziedzinie swej własnej ekspresji życiowej i podążacie za swym własnym wewnętrznym systemem przewodnictwa. Wolność jest wyrazem waszego BYCIA, które obejmuje waszą boskość i pozwala waszej esencji lśnić w całej jej nieśmiertelnej chwale. Jesteście WSZYSCY wolni - wspaniali, świetliści, jesteście Bogami i Boginiami na Ziemi, i macie swobodę doświadczania tego, czego pragniecie, jako ludzka istota ze światła żyjąca w ciele. Macie nieograniczoną wolność i zdolność stwarzania czegokolwiek, co sprawia, że wasza dusza śpiewa, a zatem żyjcie, lśnijcie, i WZNOŚCIE SIĘ.

11 lutego

Czy macie poczucie, że gdy coś wydaje się być niewiarygodnie cudowne, jest to zbyt dobre, żeby było prawdziwe? Czy obawiacie się naprawdę w coś uwierzyć, ponieważ boicie się zapeszyć? Wielu z was wykonało olbrzymią pracę nad sobą. Oczyszczaliście, uzdrawialiście i uwalnialiście, i ciężko pracowaliście, aby objąć swe o wiele bardziej autentyczne, potężne ja. Rozwinęliście się! Kochani, gdy świadomie pracujecie w ten sposób nad sobą, będziecie przyciągać do siebie tylko takie rzeczy, które są coraz lepsze. Jednak wielu z was odwaliło całe góry roboty, a wciąż zbyt się obawiają zaakceptować sprawiedliwie należącą im się nagrodę. Gdy coś pojawia się w waszym życiu i czujecie, że jest to niewiarygodnie cudowne, dzieje się tak, ponieważ WY jesteście niewiarygodnie cudowni! Zdejmijcie te ograniczające was 'przykrywki' i rozpoznajcie, że przebywacie w zupełnie nowych energiach wypełnionych nieograniczonym potencjałem.


10 lutego

Kiedy ludzie zaczną się już wywalać z iluzji na temat swej bezsilności i zaczną obejmować swą autentyczną moc, mają stąd tylko niewielki krok do zaakceptowania faktu, że są twórcami swego własnego życia i jego przejawów. Gdy ludzie rzeczywiście zaakceptują tę prawdę, może wydarzyć się głęboka i cudowna przemiana. Zmienia się
wtedy cały ich wzorzec energetyczny, czy rozumiecie? Wtedy właśnie istota ludzka staje się w pełni potężna i nieustraszona, i zaczyna tańczyć z wszechświatem taniec współ-tworzenia, wzrostu i radości.

9 lutego

Choć misją waszej duszy jest wykroczenie poza świadomość bycia ofiarą i objęcie swej autentycznej mocy, wielu ludzi opiera się idei, że mogliby przyjąć jakikolwiek rodzaj władzy, autentycznej czy też nie.  Wciąż uznają oni władzę za coś, czym rządzi się innymi. Zrównują ją z siłą kontroli ego, choć nad wyjściem poza nie tak ciężko pracowaliście. Być może ludzie ci wędrują nawet swą myślą do swych przeszłych wcieleń, w których w niewłaściwy sposób wykorzystywali swą władzę i moc, albo ktoś użył swej mocy do tego, by głęboko ich zranić. Kochani, autentyczna władza i moc nie mają z tym nic wspólnego. Autentyczna moc jest wskaźnikiem prawdziwej ewolucji ludzkości. Kiedy jakaś osoba działa używając swej prawdziwej mocy, działa ona z najwyższego aspektu swej istoty, z części, która rozpoznaje i szanuje WSZYSTKIE istoty jako ukochane części Źródła. Autentyczna moc nigdy nie będzie pragnęła nikogo poniżyć. Zamiast tego służy ona całości, ponieważ pragnie dodać mocy WSZYSTKIEMU. Z autentyczną mocą nie mają związku strach, pochopne działania czy przemoc, ponieważ kiedy już naprawdę obejmiecie swą autentyczną moc, zrozumiecie, że nigdy nie możecie jej utracić, że jest ona wasza i zawsze tak było. Jest to szlachetna prawda waszej esencji, część was, która zachęca wszystko i wszystkich, by objęli swą własną prawdę, tak aby całość mogła lśnić jeszcze jaśniej. Nie obawiajcie się tej mocy, Kochani. Jest ona przyjazna i sprawiedliwa, szczera i przejrzysta, wspierająca i kochająca, i z powodu swej autentyczności solidna i niewzruszona.


8 lutego

Za każdym razem, gdy decydujecie się dostrzegać wokół siebie piękno, widzicie i wspieracie niebo na Ziemi.
 

7 lutego

Nasza partnerka, czanelerka, robiła wczoraj prywatny odczyt dla kobiety, która narzekała, że dwa lata temu stworzyła planszę wizji i marzeń, ale ona nie działała. Była sfrustrowana tym, że cały jej wysiłek nie przyniósł rezultatów. Tym, czego ta droga istota nie potrafiła zrozumieć, był fakt, że tkwiła ona w przestrzeni, w której troszczyła się o każdego, tylko nie o siebie samą. Kobieta ta była tak dalece poza swoją równowagą, że nie potrafiła
zaakceptować nic dla samej siebie. Miała tak silny nawyk stawiania siebie na ostatnim miejscu, że na energetycznym planie opóźniała ona w ten sposób swe własne szczęście. Jeśli próbowaliście stworzyć dla siebie życie, w którym wasze marzenia są spełnione, i niewiele takich rzeczy się wydarzyło, zapytajcie sami siebie, czy akceptujecie te rzeczy, jakie pragniecie dostać. Czy czujecie się ich godni? Czy jesteście gotowi podnieść się i wyrazić swe prawo do sprawiedliwej nagrody, czy też dalej macie zamiar oddawać swą władzę wszystkim innym? Jedną sprawą jest stwarzanie swoich wizji, a czymś zupełnie innym jest znajdowanie się w energetycznej przestrzeni, która pozwala na ich urzeczywistnienie. Jeśli czujecie się sfrustrowani jakimś brakiem w dowolnym obszarze waszego życia, wypytajcie siebie dokładnie, w jaki sposób możecie tam sami siebie blokować. Czy jakiś ograniczający pogląd na swój temat podważa wasze wysiłki? Czy praktykujecie miłość do samych siebie? Czy pojmujecie, że jesteście godni tego wszystkiego? Możecie zadeklarować: "Ze swobodą, wdziękiem i radością akceptuję wszystkie cudowne rzeczy, jakie życie ma mi do zaoferowania." Cóż to za uroczy i potężny sposób na dokonanie tego dostrojenia i pozwolenie wszechświatowi, by ofiarował wam życie waszych marzeń.

6 lutego

Gdy w dalszym ciągu będziecie zwracać uwagę na ograniczający was dialog wewnętrzny, przyjrzyjcie się uważnie wszystkiemu, co pojawia się po słowie "ale" w dowolnym zdaniu. Często pierwsza część takiego zdania to słowa waszego wewnętrznego twórcy, tej waszej części, która próbuje żyć zgodnie ze swymi marzeniami, zaś wszystko co następuje po "ale" wypowiada wasze ego, ta część was, która pragnie kontroli i utrzymuje was w poczuciu małości. Do klasycznych przykładów tego należą: "Ach, bardzo chciał(a)bym nauczyć się malować, ale nie mogę wyrwać się z domu z powodu dzieci", "Bardzo chciał(a)bym kogoś poznać, ale najpierw muszę zgubić te ostatnie 5kg", "Cudownie mi się medytuje i wiem, że jest to dla mnie dobre, ale jestem o wiele za bardzo na to zajęta/y", "Chciał(a)bym jeść zdrowsze rzeczy, ale to wymaga za dużo pracy i za dużo kosztuje", "Z wielką chęcią wyjechał(a)bym na weekend, ale beze mnie moja rodzina by się zawaliła". Czy widzicie jak to działa? Oczywiście nie wszystko, co następuje w tych zdaniach po 'ale' jest nieprawdą, jednakże często jest to po prostu głos ego, które robi nalot aby powstrzymać wasze postępy, zanim cokolwiek jeszcze zaczęliście robić. Nie ma w niebie dodatkowych punktów za poświęcanie się, Kochani. Żyjcie. Żyjcie w pełni, szeroko, pięknie. Po to właśnie wcieliliście się w te ciała, nieprawdaż?


5 lutego 2013

Czy wiecie o tym, czy nie, przez całe swe życie pracowaliście na pełen etat jako istoty ludzkie na ścieżce oświecenia. Być może najpierw zgromadziliście informacje na temat tego, czego nie chcecie, albo zastanawialiście się, kim nie jesteście -  ale nie miejcie wątpliwości, że WSZYSTKO to była praca na rzecz waszego oświecenia. Zatem, Kochani, czy nie uważacie, że już czas wskoczyć na swój świetlisty "stołek"? Czy nie uważacie, że pora odebrać swoją nagrodę? Czy nie uważacie, że powinniście mieć z tego jakąś korzyść? A może to już czas, abyście "poszli na zieloną trawkę" i pozwolili kolejnej fali istot zabrać się za całą tę ciężką pracę, a wy w międzyczasie przestawicie się na lżejsze obowiązki? Cokolwiek zdecydujecie, pamiętajcie, że poczucie braku nie jest doświadczeniem
świetlistych istot ludzkich. Musicie po prostu uwolnić wszelkie pozostałości systemów przekonań opartych na koncepcji braku, otworzyć się i zaakceptować cudowne sposobności i olbrzymią obfitość, która jest waszym prawem jako pionierów Nowej Ziemi. Zapracowaliście sobie na nią i jesteście jej godni. Przyjmijcie ją! Zawsze miała ona być wasza.

4 lutego

Zachęcamy was do tego, abyście naprawdę przebadali swoje systemy przekonań. Wielu z was trzyma się starych, przestarzałych poglądów, stworzonych przez tych z was, którzy pragną utrzymywać was w poczuciu własnej małości. Jest bardzo prawdopodobne, że właśnie te poglądy stoją na przeszkodzie temu, byście mogli żyć wymarzonym przez siebie życiem. Zacznijcie zwracać uwagę na wymówki, jakich używacie, aby nie żyć pełnią życia. "Jestem na to za stary/a". "Nie ma już samotnych osób na poziomie". "Może wtedy, gdy dzieci dorosną". "Nie mam czasu na zajmowanie się moimi pasjami". "Mój kręgosłup/kolana/biodra nigdy nie pozwolą mi tego zrobić". "Gdybym miał/miała więcej pieniędzy, mogłabym/mógłbym naprawdę to zmienić". Widzicie to? Ile razy używaliście wariacji na temat tych rzeczy, aby nie pozwolić sobie rozkwitnąć i żyć pełnią swego życia? Zwróćcie uwagę, Kochani, na sposoby, w jakie siebie ograniczacie. Czy wyobrażacie sobie, żeby Jezus powiedział: "Bardzo bym chciał dokonać zmiany, ale kto zechce mnie posłuchać? No i musiałem iść przez tę pustynię i rozbolało mnie kolano". {śmiech}
Wielu z was skurczyło się do malutkich wersji siebie samych z powodu społecznych oczekiwań i akceptacji stanu braku. Strząśnijcie te niewidzialne łańcuchy i zacznijcie marzyć, zacznijcie tworzyć, zacznijcie ŻYĆ. Nigdy nie jest za późno, aby zmienić wszystko kompletnie i zacząć żyć życiem ze swych marzeń.


3 lutego

Jeśli nie mieliście odpowiednich granic, kiedy wkroczyliście na swą duchową ścieżkę, może się okazać, że szybko znajdziecie się poza stanem równowagi. Wielu ludzi o kochającym sercu zdobywa pewne umiejętności na swej ścieżce i natychmiast wpada w pewien rodzaj duchowego współ-uzależnienia. Wchłaniają oni całą wiedzę o uzdrawianiu i pracy z energią, jaką poznają, i zamiast zastosować ją w swoim życiu, natychmiast biorą się za "poprawianie" innych! Kochani, to wspaniale dzielić się swoimi umiejętnościami z innymi. To właśnie dlatego się ich nauczyliście - aby wspierać innych, kiedy POPROSZĄ oni o pomoc i kiedy aktywnie poszukują, w jaki sposób mogliby siebie udoskonalić. Nie po to jednak są te dary, aby koncentrować się całkowicie na dobru innej osoby. To wasza ścieżka. Wasze uzdrowienie, wasz wzrost, wasza równowaga, wasze właściwe granice, wasza miłość własna...wszystko to jest waszą odpowiedzialnością i sprawą, na której w pierwszej kolejności powinniście skupiać swoją uwagę. Nakłaniamy was, abyście dla zachowania właściwych proporcji nigdy nie inwestowali więcej w dobro innych ludzi, niż gotowi są oni sami w nie zainwestować. Jeśli nie skupicie się na odpowiedniej równowadze, okaże się, że zużyjecie swoją energię i zasłużycie sobie tylko na niezadowolenie i urazę z ich strony, gdy nie zdołacie poprawić ich życia w całości. Wasze święte poszukiwanie polega na objęciu swej autentycznej mocy i pomaganiu w tym również innym.

2 lutego

Rozumiemy, że zdarzają wam się okresy w trakcie waszego procesu oświecania się, kiedy czujecie dyskomfort - fizyczny, emocjonalny czy mentalny. Istnieje wiele rzeczy, które mogą wam w takim przypadku pomóc. Po pierwsze, wyraźcie intencję, aby z łatwością poruszać się i zmieniać wraz z tymi energiami! Intencja jest najpotężniejszym narzędziem, jakie posiadacie w swojej skrzynce z narzędziami, Kochani! To ona jasno określa, w jaki sposób pragniecie doświadczać różnych rzeczy, i, jak zwykle, wy o tym decydujecie. Praktykujcie energetyczną przejrzystość. Wyobrażanie sobie, że stoicie w promieniu światła, który prowadzi w górę do nieba i w dół do waszych stóp, wspiera waszą unikalną wibrację w jej najczystszej formie i pomoże wam utrzymać równowagę. Zanurzajcie swe ciało w słonej wodzie. Jest to niewiarygodnie oczyszczające i wspomagające dla waszego ciała energetycznego. Stawajcie bosymi stopami na ziemi. Istnieje mnóstwo wspaniałych technik ugruntowania się, ale nie ma skuteczniejszej niż ta, kiedy podeszwy waszych stóp łączą się z Gają. Gdy to wykonujecie, połóżcie się również na Ziemi. Matka Ziemia jest szczęśliwa, mogąc oczyścić i zrównoważyć wasze czakry kiedykolwiek tego potrzebujecie. Jedzcie pokarmy, które są korzystne dla waszej energetyki. Oznacza to dużo świeżego, wolnego od dodatków pożywienia, które wspiera całokształt waszego zdrowia. Użyjcie testu mięśniowego, jeśli nie jesteście pewni, co z jedzenia najbardziej was wzmocni. I w końcu dużo odpoczywajcie. Integracja jest procesem. Bądźcie dla siebie mili i delikatni. Jeśli ujrzycie ten proces jako ekscytujące przestrojenie, które pozwoli wam utrzymać jeszcze więcej światła i świecić jeszcze jaśniej, ogarniecie ten proces i przejdziecie go w rekordowym czasie.


1 lutego 2013

Istoty ludzkie spędzają niewiarygodną ilość czasu rozpraszając się bezmyślnym gadaniem, martwieniem się oraz rzeczami, nad którymi nie mają kontroli. Przerwanie całego tego mentalnego hałasu jest wyjątkowo trudne dla istoty ludzkiej na ścieżce oświecenia, tak samo jak i bycie w pełni obecnymi w Teraz. Zamiast na siłę próbować wchodzić w stan otwartej świadomości, co jest bardzo frustrujące i rzadko kiedy uwieńczone sukcesem, cudownym i naturalnym sposobem dopomożenia sobie w tym jest zajęcie się aktywnością, która daje wam radość. Czy kiedykolwiek zauważyliście, że gdy zajmujecie się czymś bardzo dla siebie przyjemnym, tracicie poczucie czasu? To dlatego, że wchodzicie wtedy w wyższą częstotliwość wibracji, w wyższy wymiar, jeśli tak to chcecie nazwać. Gdy będziecie podążać za swoją pasją, odkryjecie, że ta mentalna paplanina się ucisza. W automatyczny sposób będziecie nie tylko obecni, ale i będziecie obejmowali swą obecność w chwili Teraz. To wtedy, gdy wypełniacie swój dzień aktywnościami, które was nie inspirują, popadacie w odkładanie życia na później, a wasz umysł zaczyna szaleć. Jest to jeszcze jeden powód, dla którego podążanie ścieżką radości jest tym, za czym tęskni wasza dusza, i dla którego jest to tak kluczowy element procesu oświecenia.
*****

12 grudnia 2012

Gdyby ktoś trzymał nad waszymi głowami wielką czarną plandekę, która zasłaniałaby słońce, siedzielibyście w ciemności, wiedząc, że słońce tam jest, lecz doświadczając jego wpływu tylko w niewielkim stopniu. I gdyby ktoś teraz przyszedł i zrobił dziurę w tej plandece, promień słońca mógłby się przez nią przebić i doświadczylibyście większej ilości światła. I gdyby następna osoba przyszła i zrobiła następną dziurę, kolejny promień światła przeniknąłby do was w innym miejscu, sprawiając, że wasze doświadczenie światła poszerzyłoby się. I jeśli przyszliby kolejni ludzie, jeden po drugim, i wszyscy robiliby dziury w tej plandece, aż byłaby w końcu dziurawa jak sito, światło mogłoby przez nią świecić jasno, zalewając wszystko poniżej swym blaskiem, i zostałoby tu tylko trochę ciemności. Kochani, to właśnie się dzieje, gdy jakakolwiek istota ludzka pozwala zalśnić swemu światłu! To właśnie wszyscy robiliście raz po raz od nowa, a dziś to światło zalewa waszą ukochaną planetę, kąpiąc was wszystkich w swym blasku. Jesteście wspaniali.


11 grudnia

Bycie/lenistwo, obserwacja/osąd, samoświadomość/egoizm, energetyczna przejrzystość/chronienie samych siebie...rozróżnienie pomiędzy tymi elementami może być trudne do pojęcia. Ułatwimy wam to. Jedne z nich łączą, drugie oddzielają. Kochani, dni oddzielenia już przeminęły. Teraz idziecie naprzód rozumiejąc, że wszyscy jesteście częściami większej całości. Spoglądając na rzeczy poprzez ten nowy filtr, uzyskujecie o wiele większe zrozumienie tego, w jaki sposób iść naprzód, jakie aspekty i aktywności możecie zmienić, aby lepiej dostroić się do świadomości jedności, oraz co możecie ostatecznie porzucić, raz i na zawsze.

10 grudnia

Wielu z was nauczyło się akceptować moc waszych stwierdzeń "Jestem...". Czy rozważyliście w ten sam sposób potencjalną moc stwierdzeń "Jesteś..."? Choć sami nie macie mocy, by  określić w ten sposób inną osobę, jeśli uwierzą oni w wasze stanowcze stwierdzenia na swój temat, bardzo szybko staną się one dla nich stwierdzeniami typu "Jestem..." i będą mieć potencjał przyniesienia im szkody. Kochani, czy nie uważacie, że wszyscy przeżyliście już wystarczająco dużo takiego maltretowania? Słowa są potężne. Mówcie rozważnie i z życzeniem wspierania i dodawania innym otuchy, przypominając im o ich boskiej iskrze i ofiarowując im nowe wzmacniające sposoby określenia samych siebie.


9 grudnia

Najczystsza ekspresja miłości pojawia się wtedy, gdy pozwalacie jej płynąć swobodnie, spontanicznie, z otwartego serca, z rozkoszą, i z żadnego innego powodu niż ten, że jest ona tym, kim naprawdę jesteście.

8 grudnia

Rozumiemy, że dla większości z was to była długa, żmudna droga. Energie są teraz szybkie i intensywne, i wielu z was odczuwa to jako nigdy niekończący się proces. To tak, jakbyście trzymali ciasto w piekarniku i wciąż zaglądali przez drzwiczki, mówiąc "Czy już się upiekło?" Wiecie, że powinno być już prawie gotowe. W powietrzu dookoła unosi się słodki zapach, i jest on tak blisko was, że możecie prawie go skosztować. Kochani, ciasto musi być upieczone, zanim oblejecie je polewą! Nie odwracajcie się na pięcie tuż przed tym, nim brzęczyk w piekarniku da znać, że to już. Wiemy, że jesteście zmęczeni, ale wykonaliście tak wspaniałą pracę, a energie nie będą tak intensywne w nieskończoność. Bądźcie dobrzy i zatroszczcie się o siebie, utrzymujcie równowagę i kreujcie wielkie marzenia. Jest to niewiarygodny czas na waszej planecie, i wiele przynosi darów.

7 grudnia

Znajdujecie się w pełnym mocy oknie sposobności od teraz aż do kluczowego punktu kosmicznego dostrojenia w dniu 21 grudnia 2012. Zróbcie użytek z tych bezprecedensowych energii na waszej planecie już teraz, aby uzyskać jasność na temat tego, co pragniecie zamanifestować w swym życiu w roku 2013 i dalej. Cały ten proces nie dotyczy jedynie oczyszczania tego, czego już dłużej nie życzycie sobie nieść, ale i dodania tych elementów, które pragniecie wzmocnić w swym życiu. Kreujcie wielkie marzenia i czyńcie to często, Kochani, i patrzcie, jak wydarza się ta magia!

6 grudnia

Jak dobrze znacie samych siebie? Waszą prawdę, wasze serce, wasze pragnienia? Wielu z was zna osobę, do bycia którą was zmuszono, albo którą powinniście być zdaniem społeczeństwa, ale która dawno temu utraciła z oczu wszelkie zainteresowania i cechy, które sprawiają, że jesteście tak unikalni. Niestety, jeśli poprosicie ludzi, by wymienili 25 rzeczy, jakie najbardziej lubią robić, większość z nich nie będzie umiała tego uczynić. Ale jeśli zapytacie ich o listę 25 rzeczy, których nie chcą, mogą wymienić 50 takich rzeczy! To pokazuje, jak skrzywiony stał się wasz sposób myślenia. Kochani, umówcie się gdzieś sami ze sobą na przyjemną cichą 'randkę'. Dajcie sobie czas, by poznać siebie na nowo. Wiedzcie, że wszystkie sprawy, które was pasjonują, nie tylko są istotne, ale że są to również rzeczy, które powinniście w sobie pielęgnować i rozwijać. Dajcie sobie pozwolenie na uszanowanie samych siebie, waszych przyjemności i wszystkiego tego, co sprawia, że jesteście unikalnymi iskrami Źródła, i obserwujcie, jak wasz sposób przejawiania się i wasza ekspresja powraca do życia, miłości i radości.

5 grudnia

Objęcie swego mistrzostwa nie jest jakimś nieosiągalnym celem, Kochani. Możecie codziennie przejawiać swoje mistrzostwo na parę prostych sposobów. Wybierając poddanie się. Praktykując wdzięczność i energetyczną przejrzystość. Akceptując i kochając innych takimi, jakimi są, i wiedząc, że są w boski sposób doskonali. Dając sobie chwilę na to, by po prostu BYĆ w chwili Teraz. To wszystko są rzeczy, które każda istota ludzka może robić, aby wyrazić swe mistrzostwo, jakie zawsze wewnątrz niej istnieje.

4 grudnia 2012

Większość z was, którzy urodzili się na tym świecie, została nauczona, że jesteście bezsilni. Byliście bezsilni, stojąc w obliczu mściwego Boga, byliście bezsilni z powodu swej rasy, płci, religii i okoliczności waszego życia. Teraz, jako istoty ludzkie na ścieżce światła, które ewoluują poza wszystkie te stare, destruktywne poglądy, otrzymujecie ideę, że jesteście potężni, i że w rzeczywistości sami stwarzaliście okoliczności swego życia na całej swej drodze. Choć to odkrycie przynosi ulgę, może być też przerażające, gdyż uświadamiacie sobie, że zaakceptowanie takiej odpowiedzialności oznacza wykroczenie poza mentalność ofiary oraz wejście w przestrzeń swej autentycznej mocy i odpowiedzialności za samych siebie. Kochani, objęcie w pełni swej nieskończonej zdolności uzdrawiania, stwarzania i prowadzenia samych siebie to nie jedyna rzecz, jaką macie tu do zrobienia, to dlatego ten czas jest tak niewiarygodnie wyjątkowy i bezprecedensowy. Wszyscy przeżyliście wiele wcieleń doświadczając czym jest moc i władza, i czym ona nie jest. Jesteście całkowicie gotowi do tego, by wyłonić się jako potężni przywódcy nie tylko swojego życia, ale i Nowej Ziemi. Dokładnie na to przez tysiąclecia czekała wasza dusza.

3 grudnia 2012

Kochani, jesteście wszyscy - dokładnie każde z was - gwiazdami waszego życia. Jesteście wszyscy razem gwiazdami procesu oświecenia, który właśnie teraz wydarza się na waszej ukochanej planecie. Kiedy to zaakceptujecie? Nie chodzi tu o napompowanie waszego ego. Jest to jedynie proste potwierdzenie waszej roli i tego, kim jesteście. Czy nie uważacie, że bycie gwiazdą przedstawienia ma swoje zalety? Uszanujcie samych siebie! Zatroszczcie się o siebie! Przyznajcie, że wasza rola jest ważna! Lśnijcie swym światłem i uznajcie oraz pozdrówcie wszystkich innych, którzy są gwiazdami z urodzenia. Tak, jak nocne niebo upiększone jest wszystkimi gwiazdami, które świecą swym unikalnym światłem, tak samo i wasza ukochana planeta jest piękniejsza dzięki wam wszystkim, którzy zapalają swe światło tak, by wszyscy inni mogli je zobaczyć.

2 grudnia 2012

Kiedy planujecie się wcielić, wybieracie swoje unikalne cechy osobowości i zainteresowania, które pomogą wam podążać waszą ścieżką najlepiej jak umiecie. A potem, kiedy istoty ludzkie na ścieżce światła osiągają dorosłość i naprawdę zaczynają podążać swoją ścieżką, udają one, że są kimś zupełnie innym i ukrywają swe unikalne ja, i odmawiają sobie swych radości i pasji! Czynią one tak dlatego, że kupiły pogląd jakoby ich prawdziwa esencja nie była czymś wystarczająco dobrym. Jest to jeszcze jeden przykład na to, w jaki sposób stare systemy przekonań utrzymują was w poczuciu małości. Kochani, wasza własna unikalna energia - wszystkie wasze aspekty - są dokładnie tym, czego potrzebujecie, aby żyć wyrażając swe życie w najwyższy możliwy sposób i służyć największą pomocą waszej planecie. Przyszliście tu, mając wszystko, czego potrzebujecie! Przestańcie się ukrywać! Niech zalśni wasze światło! zaakceptujcie swą boską naturę i rozpoznajcie, jak potężni jesteście w swoim Byciu i w swojej istocie.

1 grudnia 2012

Kochani, bardzo wam polecamy wykorzystywanie na co dzień swej centralnej kolumny światła. Po prostu wyobrażajcie sobie, że stoicie w cudownym promieniu światła, który rozciąga się w górę do nieba, a w dół do Ziemi. Jest kilka powodów, dla których ta praktyka jest istotna. Po pierwsze, stanowi ona energetyczne oczyszczenie i równoważy was, co jest tak ważne, gdy jesteście w trakcie przemiany. Wspiera ona utrzymywanie się w waszym najwyższym dostrojeniu i energetycznej przejrzystości. Ale, co jeszcze wspanialsze, jest to również środek, który pomaga zachować równowagę waszej ukochanej planecie. Kiedy robicie praktykę centralnej kolumny światła, stwarzacie most, łączący energie Gai i Źródła, używając do tego celu swojego ciała i intencji. Jak niewiarygodnie potężna i cudownie boska jest istota ludzka!

30 listopada 2012

Kochani, dziś jest najlepszy dzień w waszym życiu. Ta chwila Teraz jest najlepszą chwilą waszego życia. Jak możemy to mówić? Mówimy tak, ponieważ to prawda! Każda chwila jest jedyną chwilą. Każdy moment wypełniony jest nieskończonymi możliwościami, które tylko czekają, żebyście zaczęli z nimi tworzyć. W każdej chwili żyjecie i oddychacie, i ucieleśniacie wasz najwyższy cel, który jest niezbędną częścią wielkiej przemiany epok. Oznacza to, że każdy moment Teraz waszego wcielenia jest czymś, na co wasza dusza czekała nie tylko przez całe wasze dotychczasowe życie, ale i przez tysiąclecia doświadczeń. Użyjcie swego mistrzostwa i połączcie się z totalną magią, którą stanowi cud bycia człowiekiem na waszej planecie w tym czasie, a naprawdę docenicie drogocenność każdej chwili i zalśnicie radością i ekscytacją dla życia.

29 listopada 2012

To cudowny czas, by praktykować bezwarunkową miłość i wspieranie wobec samych siebie. Macie wszystko, czego moglibyście potrzebować, aby uzdrowić stare zranienia. Jeśli zostaliście porzuceni, sami bądźcie sobie oddani. Jeśli byliście lekceważeni i zaniedbywani, sami siebie doceńcie i hołubcie. Jeśli byliście maltretowani, sami zaprzestańcie mówić do siebie negatywne rzeczy i poświęćcie się zapewnieniu sobie bezpieczeństwa i opieki. Ujrzyjcie to wszystko jak z lotu ptaka, spójrzcie na siebie i zobaczcie samych siebie w całej swej olśniewającej wspaniałości! Stwórzcie otoczenie, które pozwoli wam rozkwitnąć i szaleńczo zakochać się w sobie samych. Czyniąc to, stworzycie świętą przestrzeń dla uzdrowienia i namagnetyzujecie doświadczenie bezwarunkowej miłości, za którym tęskni wasze serce. 


28 listopada

Zawsze, gdy następuje olbrzymi wzrost i rozwój, powszechną jest rzeczą, że ego staje dęba, rozpaczliwie próbując odzyskać kontrolę, ponieważ rozpoznaje ono, że im głębiej wkraczacie w swą prawdziwą moc, tym mniej będziecie go słuchać. Bądźcie tego świadomi, moi Kochani. Ego to wielki sabotażysta, i czuje się wielce zagrożone z powodu Przemiany. Tak samo jak osoba, która lubi się znęcać nad innymi, ego pragnie was wewnętrznie podzielić i podtrzymywać iluzję, że jesteście w jakiś sposób niegodni, niewystarczająco dobrzy czy kompetentni. Jeśli czujecie, że popadacie w wątpliwości czy strach - a są to dwa spośród ulubionych narzędzi ego służących do tłumienia waszego rozwoju - rozpoznajcie jego wpływ. Dzięki swej intencji połączcie się ponownie ze Źródłem, obejmijcie swoją prawdę i swoją autentyczną moc, i znów poddajcie się przepływowi z tego miejsca wiary i wewnętrznej wiedzy, a już nigdy więcej nie zostaniecie sprowadzeni na manowce przez tę część, która pragnie, abyście żyli w poczuciu swojej małości.

27 listopada

Kochani, nie jesteśmy w stanie wystarczająco mocno podkreślić znaczenia, jakie ma użycie poddania się i przepływu w kierowaniu waszym codziennym życiem. Próby kontrolowania tego, w jaki sposób sprawy się rozwiną, zwłaszcza w czasie napływu tak szybkich i bardzo transformujących energii, nie są niczym innym, jak tylko przedsięwzięciem daremnym i frustrującym. Przepływ sam się dopasowuje i dostosowuje. Zawsze będzie on was prowadzić poza energię stagnacji i blokad, jeśli tylko mu się poddacie i pozostaniecie w nim. Przepływ jest miejscem spokoju, gdyż to z tego miejsca pracujecie w partnerstwie z duchem, aby uzyskać najlepszy możliwy rezultat. Jest to również miejsce wielkiego podekscytowania i magii. Zobaczycie, że w miarę jak sprawy związane z Wielką Przemianą Wieków dalej będą się rozwijać, ci, którzy pragną kontroli znajdą się w bardzo niewygodnej i nieprzyjemnej sytuacji, zaś ci, którzy po mistrzowsku opanowali pozostawanie w przepływie, będą mieć się świetnie i rozkwitać jak nigdy dotąd. Przepływ jest w swej istocie mistrzostwem w ruchu.


26 listopada

Kiedy używacie GPSa  swym pojeździe, za sprawą swej intencji ustalacie, dokąd chcecie dojechać, a potem się temu poddajecie, pozwalając się prowadzić. Ufacie, że to urządzenie was tam doprowadzi, i że odbędzie się to najbardziej bezpośrednią drogą. Nie popadacie w wątpliwości. Nie siedzicie w swym pojeździe, odmawiając wszelkiego ruchu, gdyż być może ten GPS będzie źle działał. Nie zadręczacie się, czy prowadzi was on we właściwym kierunku. Nie słyszycie, że mówi on wam, żebyście skręcili w prawo, a potem decyduje, że jednak należy skręcić w lewo. Po prostu mu ufacie i docieracie tam, gdzie chcecie się znaleźć w najszybszym możliwym czasie. Kochani, czy nie zauważacie, że rzecz ma się tak samo z waszym wewnętrznym systemem przewodnictwa? Ustalcie za pomocą intencji, gdzie chcecie dotrzeć, poddajcie się, i wiedzcie, że zostaniecie doprowadzeni dokładnie tam, gdzie macie ochotę się znaleźć, i to najkrótszą drogą, o ile tylko zaufacie i pozostaniecie w przepływie.


25 listopada

Gdy Ziemia kontynuuje swoją Przemianę, i jej mieszkańcy czynią to samo, ewoluować będą również relacje. Nowe relacje będą mieć całkiem odmienne kryteria, w przeciwieństwie do starego typu relacji, opartych na długach karmicznych, kontynuacji przestarzałych systemów przekonań, czy też pragnieniu zreformowania lub uratowania tej drugiej osoby. Poszukiwane będą przystające poziomy wewnętrznej integracji, co będzie wynikać ze zrozumienia, iż poziom integracji, z jakiego funkcjonuje dana osoba, stanowi wskaźnik rozwoju jej duszy. Kiedy te poziomy są podobne, w naturalny sposób pojawia się energetyczny rezonans. Życzliwość będzie cenioną cechą, tak samo jak i chęć służenia innym. Swoboda wzrastania. To, czy każde z partnerów wspiera i podnosi na duchu drugą osobę. Partnerstwo stanie się kotwicą bezwarunkowej miłości, która będzie wspierać planetę w jej przemianach. Związki będą w dużym stopniu nakierowane na Teraz, zamiast skupiać się na tym, czym były w przeszłości, albo czym mogłyby być w przyszłości. Równowaga będzie na wiele sposobów sprawą kluczową w relacjach, gdyż dodają się one do równowagi, jakiej poszukuje Ziemia w swej przemianie. Kochani, popatrzcie na swe relacje świeżym spojrzeniem, i spytajcie: Czy ta osoba pomaga mi przypomnieć sobie, kim naprawdę jestem? Czy ja pomagam tej osobie przypomnieć sobie, kim ona naprawdę jest?" Wasze związki mogą teraz rozwinąć się w świadome relacje oparte na swobodzie i wzajemnym szacunku, ponieważ istota ludzka na ścieżce światła wspiera rozwój swej duszy, i już dłużej nie pragnie konfliktów i waśni.

24 listopada

Czasami, gdy energie bardzo przyspieszają, albo gdy sami przechodzicie przez okres przyspieszonego rozwoju, możecie mieć wrażenie, że nie czujecie obecności ducha, albo że trudno wam medytować czy połączyć się z nim na sposoby, jakie zazwyczaj działają w waszym życiu. Ludzie myślą wtedy: "Jak moi przewodnicy i pomocnicy mogli mnie porzucić, kiedy najbardziej ich potrzebuję?" Kochani, bądźcie pewni, że zawsze ale to zawsze jesteście wysłuchani i wspierani, i że nigdy nie przechodzicie przez to wszystko sami. Kiedy przeżywacie okres uwalniania, energie, jakie was opuszczają, są gęste, i to może sprawić, że trudno wam poczuć wyższe, subtelne energie ducha. W żaden sposób nie oznacza to, że jesteście porzuceni! w rzeczywistości jesteśmy najbliżej was podczas waszych największych wyzwań. Zachęcamy was, o ile akurat przechodzicie przez okres uwalniania, abyście się radowali z faktu, że te energie was opuszczają, i czuli się bezpieczni wiedząc, że nigdy, przenigdy nie możecie być oddzieleni i że ZAWSZE jesteście kochani i wspierani jako ukochana i niezbędna część całości.

23 listopada

Ten czas jest tak potężnym czasem stwarzania i samo-określania dla istoty ludzkiej na ścieżce światła. Namawiamy was, abyście pilnie baczyli na to, co wypowiadacie w swoich oświadczeniach, rozpoczynających się od JESTEM. One głośno obwieszczają waszą prawdę wszechświatowi. Są potężnymi narzędziami manifestacji, i w wielkim stopniu ustalają, w jaki sposób wasza energia porusza się naprzód. Rozumiemy, że wielu z was używa nawykowo waszych stwierdzeń typu "Jestem..." nie uznając ich za uniwersalne deklaracje, jakimi w istocie są. Nie uświadamiacie sobie, że funkcjonują one jakby były znakiem wokół waszej szyi, który sygnalizuje światu, jaka jest wasza rzeczywistość! Wielu z was ciężko pracuje, próbując zamanifestować doskonałe zdrowie, na przykład, a w następnej chwili oznajmia, że jesteście chorzy i zmęczeni. Wielu z was tworzy tablice swych wizji i wizualizuje obfitość finansową, a potem obwieszcza naokoło "Jestem bez grosza". Czy widzicie, jak pomieszane informacje wysyłacie? Nakłaniamy was, abyście potwierdzili swe słowa czynami i wypowiadali swoją prawdę. Kiedy wasze intencje, wizualizacje bądź inne techniki manifestowania oraz słowa mówione będą w harmonii, stwarzając jedną linię, wejdziecie w  idealne dostrojenie, aby zamanifestować cokolwiek, czego pragnie wasze serce. 

22 listopada

A jeśli zostalibyście nagle, w magiczny sposób, właśnie w tym momencie uzdrowieni pod każdym względem? Gdyby wszystkie wasze stare problemy i przekonania zniknęły bez śladu? Jak by to wyglądało? Co by się wtedy zmieniło? Zachęcamy was, abyście zaczęli dziś, od tej chwili, żyć tak, jakby to się właśnie wydarzyło. Żyjcie w ten sposób. BĄDŹCIE tym. Zostawcie to wszystko za sobą i lśnijcie. Wielu z was trzyma się tych spraw ze starego nawyku. Rozepnijcie ten ciężki, zakurzony i zatęchły płaszcz, zrzućcie z siebie te stare rany i wejdźcie w światło, Kochani, i naprawdę i w pełni ŻYJCIE.  


21 listopada

Po pierwsze musicie zaakceptować swą wewnętrzną boskość, zanim będziecie w stanie naprawdę rozpoznać ją w innych. Jest to podstawą w procesie przebudzenia. Kiedy już się to wydarzy, wasz świat wkroczy w świadomość jedności i rozpocznie się era pokoju.

20 listopada

Wielu z was stało się mistrzami w poddawaniu się przepływowi i rozumieniu siły tego aktu. Wielu ludzi zmaga się za to jeszcze z pozostaniem w przepływie. Kochani, istnieją dwa istotne czynniki, jakie ciągle jeszcze blokują wasz postęp. Są nimi strach i wątpliwości. Tak wielu z was w przepiękny sposób się poddaje i wchodzi w przepływ, ale krótko potem zaczyna się martwić. Czy poddaję się we właściwy sposób? A co jeśli nie jestem w przepływie? A jeśli zrobiłem/am coś niewłaściwie? A jeśli to tylko moja wyobraźnia? A jeśli przepływ poniesie mnie gdzieś, gdzie nie chcę być? Kochani! Prosimy weźcie te swoje wewnętrzne niedowiarki i strachulce i wyrzućcie je! Jesteście zawsze bezpieczni, prowadzeni i wspierani! Poddanie się i przepływ mogą was doprowadzić jedynie do najwyższego dobra. Pozwólcie sobie pozostać w przepływie na tyle długo, aby mogła wydarzyć się ta magia! Nie istnieje właściwy lub niewłaściwy sposób poddania się, istnieje tylko puszczenie wszystkiego ze szczerą, płynącą prosto z serca intencją. Wszyscy jesteście mistrzami i są to umiejętności, jakie posiadacie, lecz musicie pozwolić sobie pozostać w tym ruchu na tyle długo, by wydarzyła się ta magia. 

 
19 listopada

Jedną ze wspaniałych korzyści użycia poddania się i przepływu w nawigowaniu waszym życiem jest to, że uwalniają one wasz umysł. Kiedy wasz umysł nie jest pochłonięty martwieniem się o to, jak sprawy się potoczą, ani uwikłany w próbach wymuszania różnych rzeczy, nagle okazuje się, że macie więcej wolnego czasu. Możecie wtedy użyć całego tego nowoodkrytego czasu i energii do skoncentrowania się na tym, co pragniecie stworzyć, do praktykowania wdzięczności, i również po prostu po to, by BYĆ. Czyniąc tak, zakotwiczacie w sobie energię, która pozytywnie wpływa nie tylko na wasze chwile Teraz, ale i na wasze przyszłe chwile. Poddanie się przepływowi jest kluczem, który otwiera drzwi wiodące ku większemu spokojowi, równocześnie pozwalając wam poruszać się naprzód szybko i w najbardziej bezpośredni sposób, z jak największą możliwą swobodą i wsparciem. Jeśli nie robicie nic więcej ponad praktykowanie poddania się i wdzięczności, i tak będziecie robić wszystko, co niezbędne aby wspierać siebie i planetę w poruszaniu się naprzód w tym zdumiewającym i kulminacyjnym czasie.

18 listopada

Jeśli wstajecie każdego dnia i wraz z najwyższymi intencjami, zapraszającymi przewodnictwo, wdzięk i swobodę, temu dniu się oddajecie, możecie wtedy poruszać się z absolutnym zaufaniem do tego, że dzień ten rozwinie się dla najwyższego dobra wszystkich. Z tej wiedzy pochodzi tak wielka wolność! Jeśli dodacie do tego również trochę wdzięczności, nie tylko będziecie przemierzać swoją drogę po mistrzowsku, ale i nadacie  ton wszystkim swym dniom jutrzejszym.

17 listopada

Pomysł, że jesteście bezsilni, jest jedną z największych iluzji, jakie 'kupili' ci, którzy posiadają ludzkie doświadczenie. Jesteście niewiarygodnie potężni. Gdy pracujecie nad uwolnieniem kwestii związanych z mocą i władzą, wielu z was obawia się bezsilności, a jeszcze bardziej obawia się swojej potęgi. Kochani, to czas, by wykroczyć poza te stare sprawy! Obejmijcie piękno swej prawdziwej mocy! Przeżyliście wiele wcieleń i doświadczyliście, czym moc i władza nie jest. Teraz nadszedł czas doświadczenia w pełni, czym ona jest. Nie ma się czego obawiać! Widzicie, czy chcecie to zaakceptować, czy też nie, wszyscy stwarzacie każdy aspekt waszej życiowej ekspresji, więc i tak już tej mocy używacie. Możecie przyjąć ten fakt i naprawdę zacząć stwarzać zgodnie ze swoją wolą, rozważnie i pięknie. Nie ma nic wspanialszego i magicznego niż ujrzenie, jak istota ludzka w końcu akceptuje swoją prawdę i obejmuje swoją autentyczną moc i nieskończoną zdolność stwarzania.

16 listopada

Kochani, rozumiemy, że wielu z was zostało tak wychowanych i zaprogramowanych, by bać się zmiany. Czy kiedykolwiek zastanowiliście się, że jeśli powadzicie życie, które daje wam mniej,  niż sobie życzycie, to właśnie zmiana przyniesie wam dary, jakich pragniecie? Czy widzicie, w jaki sposób opór wobec zmiany może zablokować przepływ obfitości dobrych rzeczy, jakich wszechświat może wam dostarczyć? Zmiana może przynieść uzdrowienie. Pokój. Harmonię. Miłość. Dostatek. Zamiast więc się jej opierać, może zmieńcie swoją postawę i oczekiwania? Czemu nie mielibyście spodziewać się wiru cudowności w tym zadziwiającym czasie przyspieszonych przemian? 

 
15 listopada

Kiedy utrzymujecie swe najwyższe światło i dostrojenie, znajdujecie się w przestrzeni, która pamięta, że wszystko jest w boski sposób doskonałe. Z tego miejsca macie moc i jesteście zdolni objąć przepływ i praktykować akceptację i zezwalanie w stosunku do innych oraz objąć swoją twórczą jaźń. Ponieważ istoty ludzkie zdolne są w coraz większym stopniu pozostać w tym dostrojeniu, stwarzają one nie tylko sposoby życia, jakich pragną, ale i wspierają każdą osobę, z jaką wchodzą w kontakt, wspierają sieć energetyczną oraz całą planetę. Jakimi niewiarygodnie potężnymi, świetlistymi i pięknymi istotami jesteście! Świętujcie tę prawdę i wiedzcie, że dokonujecie olbrzymiej i głębokiej zmiany. Przemiana po prostu nie mogłaby się wydarzyć bez was.

14 listopada

Wiele istot ludzkich myśli, że muszą mieć idealne warunki, żeby zacząć coś zmieniać w świecie. Mówią sobie: "Gdybym miała/a więcej czasu, zgłosił(a)bym się na ochotnika", "Gdybym tylko miał/a więcej pieniędzy, mógłbym/mogłabym coś zmienić". Kochani, wasza unikalna wibracja wywiera większy wpływ niż sobie to uświadamiacie! Modlitwa wiele zmienia. Medytacja wiele zmienia. Wysłanie do kogoś podnoszącej na duchu wiadomości wiele zmienia. Zachęta. Miłość. Wdzięczność. Wszystkie te rzeczy wywołują głęboką energetyczną zmianę w was, innych i waszej ukochanej planecie. Jeśli myślicie, że musicie czekać na idealne okoliczności, przegapiacie wiele wspaniałych okazji, by poczuć radość służenia i czystą ekspresję waszej duszy.


13 listopada

"Nie ma bólu, nie ma zysku" {no pain, no gain} - to powiedzenie
jest często używane pośród istot ludzkich. Różne wersje tej opinii uznawane są za prawdę, a ludzie wierzą, że walka i zmagania są w jakiś sposób koniecznym elementem rozwoju. To, że ludzie rzeczywiście stwarzają dla siebie kryzys w celu przyspieszenia swego rozwoju, wydarza się często po tym, gdy dane osoby zlekceważyły całą masę subtelnych podpowiedzi i sposobności, jakie były im przedstawione po to, by mogły one iść ścieżką tegoż rozwoju w łatwiejszy sposób. Jeśli zrozumiecie, że ból jest często efektem oporu wobec przepływu, i że to poprzez ten przepływ osiągnięty zostaje rozwój, zobaczycie, czemu ta opinia jest błędna. Choć zgadzamy się, że niektóre dusze podpisały kontrakt uwzględniający traumatyczne doświadczenia, wiedzcie proszę, że przeważająca większość waszego duchowego postępu może się dokonać ze swobodą, wdziękiem i radością! Właśnie teraz możecie wybrać spośród całego istniejącego mnóstwa możliwości, które z nich poprowadzą was ku waszemu najwyższemu dostrojeniu i prawdziwej mocy. Zawsze macie ten wybór! Zamiast więc powyższej 'mantry' wypełnionej bólem i walką, może spróbowalibyście czegoś lżejszego? Co powiecie na "Nie ma przepływu, nie ma blasku" {no flow, no glow}? 

12 listopada

Kochani, przybyliście na tę planetę jako istota miłości. To jest wasza prawdziwa natura. Doświadczenia i warunkowanie mogły sprawić, że zwątpiliście w to i straciliście swą prawdziwą naturę z oczu, a może zaczęliście mieć obawy przed jej okazaniem. Ale miłość jest waszym źródłem. Gdyż jesteście ukochanymi i cenionymi częściami Źródła, czy to widzicie? Porzućcie wszelkie barykady, które wznieśliście wokół siebie, a które sprawiły, że poczuliście się oddzieleni, i pozwólcie tej miłości jaśnieć. Gdy tak uczynicie, wejdziecie na powrót w swój boski stan, i z tego miejsca będziecie mogli iść naprzód drogą pełną mocy i autentyczności, wkraczając w prawdziwy sposób wyrażania się waszego życia, którego wasza dusza pragnęła.

11 listopada

Często radzimy istotom ludzkim na ścieżce światła, aby podążały drogą radości. Niestety wielu z was przeżyło swe życie wyłącznie dla innych, i jest tak zmęczonych i wyczerpanych zobowiązaniami, że dawno temu zapomniało, co przynosi im radość. Sposobem sprawdzenia tego jest wypróbowanie wielu różnych rzeczy, ale wielu z was uznaje ten pomysł za onieśmielający albo czuje, że nie ma dość czasu czy energii na eksperymentowanie w taki sposób. Mamy dla was inną propozycję. Idźcie do biblioteki albo księgarni. Spędźcie trochę czasu wędrując pomiędzy alejkami, i zwracajcie uwagę, gdzie najczęściej przebywacie. Miejsca, gdzie spędzacie najwięcej czasu, są wskazówką co do tego, gdzie leżą wasze pasje. Kochani, kroczenie ścieżką radości jest tak ważne! Kiedy jesteście zaangażowani w działania, które sprawiają, że wasze serce śpiewa, obejmujecie Nowe i jesteście w przestrzeni szczęścia i inspiracji, które w naturalny sposób łączą was ze Źródłem. Kiedy możecie spędzać swój czas w radości, w naturalny sposób podąży za tym wdzięczność. Kochajcie siebie na tyle mocno, aby ponowie odkryć, dla jakich spraw macie entuzjazm i pasję, a wtedy naprawdę zaczniecie swoje życie obejmować na nowo.


10 listopada

Szeroko omawialiśmy niekończące się oczyszczanie i uwalnianie, jakiego doświadczały istoty ludzkie na ścieżce światła w czasie gdy Ziemia i jej mieszkańcy kontynuują swą przemianę. Przy każdym energetycznym dostrojeniu domykacie swój energetyczny postęp, gdy stajecie się coraz lżejsi i ucieleśniacie coraz więcej swej prawdziwej esencji. Ale ten proces nie polega tylko na puszczaniu i porzucaniu. Kochani, co chielibyście dodać do swojego życia? Może chcielibyście przysłużyć się swemu ciału lepszym jedzeniem i ćwiczeniami? Może chcecie uczynić medytację, modlitwę czy też wdzięczność bardziej stałą praktyką w waszym życiu? Może potrzebujecie spędzać więcej czasu na rozrywce, albo po prostu ciesz się prostymi przyjemnościami życia? To wy wybieracie, kiedy odchodzicie od gęstości, czym chcecie ją zastąpić! To właśnie poprzez to uwolnienie i puszczenie oraz proces ponownego określenia będziecie stwarzać przejawy życia, jakiego pragniecie i na jakie naprawdę zasługujecie. Teraz jest czas, aby jasno uświadomić sobie czego chcecie i cieszyć się owocami waszej pracy. Zrobiliście na to tyle miejsca w swoich naczyniach. Napełnijcie je więc wszystkim, co radosne i cudowne!
 

9 listopada

Wiara, że czegoś jest niewystarczająco dużo, albo że jest to ograniczony wszechświat, jest iluzją. Wszystko, czego kiedykolwiek moglibyście potrzebować lub pragnąć, istnieje i jest wam dostępne. Jest to jedynie kwestią energetycznego dostrojenia i akceptacji. Doświadczenie braku zostało stworzone przez stare struktury oparte na ego, i stało się akceptowanym i głęboko zakorzenionym systemem przekonań dla wielu pozbawionych swej mocy istot ludzkich. Pomysł, że nie wystarczy czegoś dla wszystkich, albo że nie macie wpływu na stwarzanie swojej rzeczywistości, jest dokładnie tym, co popycha do występków i rozpaczy. Kiedy ludzie w końcu zaakceptują swoją wrodzoną i nieskończoną moc tworzenia, ten świat odnajdzie spokój. To będzie decydującym czynnikiem dla stworzenia Nowej Ziemi.

8 listopada

Kochani, zachęcamy was, abyście w aktywny sposób znaleźli sposoby kochania samych siebie w większym stopniu. Zamiast odkrywać swe słabe punkty, kiedy patrzycie do lustra, czemu nie mielibyście się skoncentrować na swoim pięknie? W świadomy sposób okażcie sobie to samo zrozumienie i przebaczenie, które tak łatwo okazujecie innym ludziom. Okażcie sobie szacunek za wasze wspaniałe intencje i waszą absolutnie zdumiewającą odwagę pionierów Nowej Ziemi! Poczujcie, jak jesteście kochani i cenieni jako niezbędne, boskie, zindywidualizowane aspekty Źródła. Świętujcie wasz sukces. Ponieważ jeśli kochacie, szanujecie i cenicie samych siebie, będziecie przenosić dokładnie taką energię, jaka potrzebna jest do uaktywnienia boskich relacji miłosnych, do doświadczania których tak długo tęskniliście.

7 listopada

Wiele istot ludzkich w ich podróży uzdrawiającej identyfikuje coś, co im nie służy i sprawia im ból. Jest to wielkie odkrycie, gdyż jest oznaką świadomości i możliwości zaistnienia prawdziwej przemiany. Jednakże często wtedy dzieje się tak, że ludzie stają się nadmiernie czujni w stosunku do tej energii i zaczynają żyć w stanie pogotowia, zawsze wypatrując pojawienia się energii, która przyniosła im tyle bólu. Kochani, czy w aktywny sposób coś was rani, czy też wyglądacie tego, aby "nic takiego nie wydarzyło się więcej", wciąż jesteście wtedy pogrążeni w energii tego, czego nie chcecie. Jeśli zostaliście uzdrowieni i naprawdę uwolnieni od łańcuchów tego, czego nie chcecie, ten aspekt po prostu nie ma już swojej mocy. Nie żyjecie z nim, nie wyglądacie jego pojawienia się. Nie - żyjecie w radości poza nim. Wyraźcie intencję uwolnienia tego, co już wam dłużej nie służy, a potem skupcie swoją uwagę na tym, czego CHCECIE, a będziecie na dobrej drodze do całkowitej, uzdrowionej, pełnej mocy ekspresji życiowej, jakiej poszukujecie.

6 listopada


Kochajcie, ale nie utrzymując w umyśle jakiegoś końcowego rezultatu. Kochajcie raczej dlatego, że to cudowne uczucie i że pozwala ono lśnić waszej prawdziwej esencji. 


 5 listopada

Celem istoty ludzkiej na ścieżce światła jest stanie się istotą w pełni świadomą. Jeśli umyślnie przebywacie w stanie nieświadomości za sprawą narkotyków, alkoholu, rozpraszania się, życia w przeszłości lub przyszłości, czy po prostu życia na zasadzie reakcji na samoograniczające przekonania i/lub świadomość ofiary, sami sobie przez to szkodzicie. Wybierając życie w nieświadomości, odmawiacie sobie wsparcia i darów, które są waszym wrodzonym prawem. Kochani, wszystko to, czego poszukujecie - uzdrowienie, pełne mocy współ-tworzenie, namacalna łączność ze Źródłem, radość, osobista moc i doświadczanie bezwarunkowej miłości - wszystko to pochodzi z bycia w pełni obecnymi. Prosimy posłuchajcie, gdy mówimy wam, że nie możecie osiągnąć całkowitej, zdrowej i radosnej ekspresji życiowej dopóki nie porzucicie wszystkich swych odbierających wam moc nawyków i nie pozwolicie sobie stać się w pełni obecnymi.

4 listopada

Czasami najpotężniejszą i najbardziej wspierającą rzeczą, jaką może uczynić istota ludzka, jest po prostu zejście sobie z drogi. Poddajcie się nurtowi, Kochani, i wiedzcie, że wszechświat zawsze sprzysięga się, żeby wam pomóc.

3 listopada

Każde z was, dokładnie każde z was ma zdolność, by wznieść siebie, innych i waszą planetę. W każdej chwili sami wybieracie, czym chcecie promieniować. Każde z was ma swój głos i wybieracie, jakich słów użyjecie za jego sprawą. Czy użyjecie swej wibracji żeby pomagać? Czy wasze słowa mają podbudować innych? A wasze czyny? Czy ludzie czują się lepiej w waszej obecności? Uważność jest istotnym aspektem waszego ruchu naprzód ku Nowej Ziemi. Oznacza to rozwijanie świadomej uważności w tym, jak wpływacie na innych, oraz dokonywanie wyborów ucieleśniających wasz najwyższy możliwy poziom osiągnięć. Zwracajcie uwagę na to, jak wpływacie na innych i wyrażajcie intencję wspierania i podnoszenia na duchu wszystkich, których napotykacie na swej drodze, a wasze dni wypełnione będą radością.

2 listopada

To ego sprawia, że istoty ludzkie przywiązują tak wielką wagę do tego, by mieć rację. Równia pochyła wiedzie od tej racji do poczucia słuszności i nieomylności, a stąd do osądzania. Kochani, kiedy upieracie się przy swej racji, upieracie się też, że ktoś inny się myli. Czy widzicie, że to raczej dzieli niż jednoczy? Czy wiecie, że dalej możecie trzymać się swych poglądów nie próbując przekonywać innych, by widzieli te sprawy na wasz sposób? Przekonania każdej osoby prowadzą ją ku temu, by doświadczyła dokładnie tych rzeczy, których ma doświadczyć. Po prostu nie macie punktu odniesienia, aby dowiedzieć się, czego potrzebuje doświadczyć ich dusza. To, że wasze opinie się różnią, jest w porządku. Gdy tak na to patrzycie, praktykujecie szacunek, akceptację i zezwalanie, a to są dokładnie te cechy, które prowadzą do świadomości jedności i zachęcają każdą duszę do tego, aby lśniła.

1 listopada

Kochani, od teraz aż do końca waszego roku będziecie doświadczać szybkiego przyspieszenia. Tak jak u rodzącej kobiety skurcze będą coraz silniejsze i będą się wydarzać częściej, w miarę jak zbliża się ten magiczny moment. Sposobem nawigacji poprzez tę intensywną przemianę życia jest bycie przygotowanymi, utrzymywanie swej uwagi na tym, co pragniecie stworzyć, oddychanie i łączność ze swym systemem wsparcia. Specjaliści od porodów wiedzą, że opór powoduje tylko więcej bólu, i że poddanie się temu procesowi jest najskuteczniejszym sposobem działania. Zaangażujcie się w utrzymywanie równowagi. Skupcie się na tym, co stwarzacie. Oddychajcie. I nade wszystko radujcie się tymi pełnymi cudów czasami, w których żyjecie. Tak jak długo oczekiwane narodziny, są one dokładnie tym, na co przez tak długi czas czekaliście.

31 października

Kochani, nie wszystko jest tym, czym wydaje się być.  Patrząc na to, co zewnętrzne, może być trudno zmierzyć ten niewiarygodny postęp, jaki osiągnęliście, ale gdybyście mogli zobaczyć, jakie przebudzenie dokonuje się na waszej planecie, bylibyście uradowani i podekscytowani. Wyobraźcie sobie, że znajdujecie się w samolocie, który przelatuje nad dużym miastem zaraz po zapadnięciu nocy, i widzicie jak obszar ten rozbłyskuje, gdy w całym mieście zapalają się światła. W ten sposób wygląda teraz ludzkość! Widzimy, jak światło świeci coraz jaśniej, kiedy coraz więcej z was akceptuje, kim naprawdę jesteście i obejmuje swoją boskość. W miarę jak coraz więcej ludzi obejmuje swoje światło, zaczniecie dostrzegać namacalne tego dowody na waszej planecie. Proces wewnętrzny był w toku już od dłuższego czasu. Pamiętajcie, wszystkie wielkie zmiany zaczynają się najpierw w środku. Gdy posuwacie się naprzód ze swą kreacją Nowej Ziemi, możecie oczekiwać, że ujrzycie jak odzwierciedlają się one również w świecie zewnętrznym.

30 października

Cały cel Wielkiej Przemiany Wieków polega na odnalezieniu swojej prawdy, swojej wiary, która łączy was z waszą autentyczną mocą i prawdziwą jaźnią. Przez ostatnie miesiące i lata ciężko pracowaliście, by tę prawdę dla siebie określić i nieustannie się rozświetlać, gdy wchodzicie w coraz bliższy kontakt z prawdą waszej esencji. Kochani, gdy wszystko nadal przyspiesza, pojawi się wielu tych, którzy będą podważać wasze przekonania, zwłaszcza ci, którzy obawiają się zmiany albo objęcia swej prawdziwej mocy. Jest niezbędne, żebyście pozostali połączeni z tą częścią siebie, która jest zawsze zrównoważona i niewzruszona w swej wierze, i dalej szli do przodu w sposób, jaki was najbardziej wzmacnia. Szanujcie przekonania innych, gdyż są oni dokładnie tam, gdzie mają być na swej boskiej ścieżce, ale nie pozwólcie nikomu wstrząsnąć waszymi fundamentami. Pamiętajcie, mistrz nie zmusza nikogo do przyjęcia swoich przekonań, więc gdy ktoś próbuje wam udowodnić, że jesteście w błędzie, oznacza to tyle, że osoba ta nie funkcjonuje z poziomu swego najwyższego dostrojenia i nie ma kwalifikacji, by wam przewodzić.

29 października

Wiele istot ludzkich na ścieżce światła próbuje zapobiec sztormom skupiając na tym swe modlitwy, energie i intencje. I podczas gdy wynika to z tego, że ich serca są na właściwym miejscu, zapobieganie tym burzom tak naprawdę byłoby dla planety niedźwiedzią przysługą. Te sztormy mają swój cel. Zapewniają one energetyczne oczyszczenie na tych obszarach, które tego potrzebują. Bardziej odpowiednim podejściem mogłoby być wysyłanie planecie miłości. Wysyłając miłość do konkretnych jej obszarów, dostarczacie czynnika oczyszczającego i transmutującego i naprawdę pomagacie w tym procesie. Nie ma końca temu, co istoty ludzkie na ścieżce światła mogą dokonać, skupiając swą miłość na sobie nawzajem i na swej ukochanej planecie. Gdy tak czynicie, aktywnie wspieracie całość i okazujecie zaufanie w to, że wszystko rozwija się, jak zawsze, w boski i doskonały sposób. 

28 października


Gdy idziecie naprzód po swej ścieżce ku oświeceniu, może być dla was pomocne patrzenie na różne sprawy pod kątem tego, czy wzmacniają was one czy osłabiają, a nie czy są one dobre lub złe. To pozwoli wam wykroczyć poza stare uwarunkowania i przeterminowane społeczne poglądy, i podejmować decyzje w oparciu o to, co jest najlepsze dla was samych i unikalnego przejawu waszego życia. Pamiętajcie, w sprawie was samych jesteście jedynymi ekspertami, i zachęcamy was jak tylko możemy, abyście przejęli stery i zaczęli wieść życie, które w najwyższym stopniu uhonorowuje to, kim naprawdę jesteście i czego możecie doświadczyć na tej planecie.
 

27 października

Kochani, gdy rozważacie wejście w dowolnego rodzaju partnerstwo - czy będzie to przyjaźń, biznes czy miłość - wiedzcie, że jednym ze wskaźników trwałości tego partnerstwa i waszego poczucia, że jesteście w nim szanowani, jest wasz dopasowany poziom integralności. Integralność to wspaniały wskaźnik poziomu rozwoju duszy, jaki osiągnęła dana osoba. Pokazuje on, w jaki sposób osoba ta będzie działać, nie tylko wtedy, gdy jest z wami, ale i wtedy, gdy nikt jej nie obserwuje. Im wyższy poziom integralności zaobserwujecie w tej drugiej osobie, tym bardziej godna zaufania będzie ona dla was. Jeśli próbujecie stworzyć partnerstwo z kimś, kto ma mniejszy poziom integralności niż wy, wydarzy się to, że zaczniecie osądzać tę osobę lub czuć do niej urazę, albo, co gorsza, będziecie próbowali "poprawić" ją i podciągnąć na swój poziom. Oczywiście tego nie da się zrobić. Zaoszczędzicie sobie wiele zachodu, kłopotu i smutku, jeśli po prostu dokonacie decyzji w oparciu o podobny poziom integralności. Gdy poruszamy się naprzód w nowych energiach, wasi prawdziwi partnerzy będą stanowić olśniewające dopełnienie dla tego, kim naprawdę jesteście, a wchodząc w tę relację i łącząc z wami swą energię, stworzą większą i jeszcze bardziej promienną całość. Nie przytłumiajcie swego światła łącząc się z tymi, którzy jeszcze nie nauczyli się jak świecić. Inaczej będzie to frustrujące doświadczenie dla obu stron.

26 października


Tak wielu kochanych ludzi wciąż zmaga się z kwestią samooceny. Wielu z was żyje w sposób, który zdecydowanie nie dorasta do tego, w co wszechświat chciałby was zaopatrzyć - tylko dlatego, że macie problem, by zaakceptować coś więcej. W takim przypadku możecie użyć potężnej afirmacji: "Akceptuję i przyjmuję wszystkie cudowne rzeczy, jakie wszechświat ma mi do zaoferowania". Zwykła decyzja, że je akceptujecie, jest w wielu przypadkach wystarczająca, aby dokonać zmiany, jednocząc się z przepływem obfitości, który zawsze jest wam dostępny.

25 października

Istoty ludzkie na ścieżce światła to współczujące dusze, a wiele z nich przez całe lata uznawało potrzeby innych istot za ważniejsze od swoich. Choć wasze motywy były czyste, jest sprawą kluczową, abyście w tym kulminacyjnym czasie swą własną równowagę i uzdrowienie uznali za priorytet. Możecie pomóc innym ludziom tylko do poziomu swego własnego zdrowia energetycznego, Kochani, a jako ci, którzy wskazują drogę, macie uosabiać to, ku czemu będzie kierować się następna fala. Zastosujcie swą teorię w praktyce, niech wasze światło lśni, i bądźcie wspaniałymi przykładami radosnej duchowości i zdrowej, pełnej miłości, prawdziwej siły.

24 października

Obejmując swą stwórczą jaźń i swą wyobraźnię dokonujecie cudownej przemiany. Wszystko, czego potrzebujecie, macie w sobie, właśnie teraz, aby stworzyć wszystko, czego pragnie wasze serce. Jesteście tak potężni.

23 października


Istnieją pewne stany istnienia, które w naturalny sposób przenoszą bardzo czystą, wysoką energię. Ich przykłady to bezwarunkowa miłość, współczucie, wdzięczność, medytacja, szczera modlitwa. Nie możecie urzeczywistniać żadnego z tych stanów istnienia i czuć się źle. Kochani, to wasz wybór! Obejmując swą prawdziwą moc pojmujecie, że macie wybierać to, jak się czujcie w każdej chwili, jeśli
więc nie podoba wam się to, jak się czujecie, praktykujcie wdzięczność! Miłość! Łączcie się z duchem! Służcie! Czyniąc tak będziecie wykorzystywać swe mistrzostwo i staniecie się wspaniałym wsparciem dla siebie, innych i waszej ukochanej planety.

22 października

Zawsze wybaczajcie innym ludziom, którzy byli dla was niemili, gdyż pokazuje to jedynie, że utracili oni swą zdolność widzenia waszej boskiej natury i, co tym smutniejsze, również swojej własnej.

21 października

Wielu z was cofa się przed objęciem swej prawdziwej mocy, ponieważ mieliście nieprzyjemne wspomnienia z poprzednich wcieleń, związane z tym, że nadużyliście władzy albo sami z powodu jej nadużycia zostaliście źle potraktowani. Kochani, jesteście teraz tak świadomi i pamiętacie o tych doświadczeniach. Nie wykorzystacie teraz swego daru mocy w niewłaściwy sposób! Energie waszej planety i wasza ścieżka duszy po prostu nie będą wspierać czegoś takiego. Fakt, że się o to troszczycie, pokazuje, że jesteście gotowi na przyjęcie tej odpowiedzialności. Jedyną możliwością niewłaściwego użycia mocy, jaka wciąż istnieje dla istoty ludzkiej na ścieżce światła, jest dyskomfort, jaki dla siebie stwarzacie, trwając w pomniejszaniu siebie i nie przyjmując w pełni waszej autentycznej mocy. Jest to o wiele realniejsze niebezpieczeństwo, o ile strach i wątpliwości miałyby was utrzymywać pozbawionymi waszej mocy w tych czasach niezwykłych sposobności. Teraz jest czas, abyście radośnie wkroczyli w rolę, jakiej macie doświadczyć - w rolę w pełni uaktywnionej istoty ludzkiej na Ziemi.   

20 października 

Wielu z was być może pragnie zmiany w swym życiu, lecz nie jesteście pewni, jak dostać się tam, gdzie pragniecie się znaleźć. Wasze życie do tego momentu jest bardzo jasnym wskaźnikiem tego, co stwarzaliście, czy to świadomie, czy nieświadomie. To jest wspaniała nowina! Cały czas otrzymujecie informację zwrotną! Jeśli nie podoba wam się to, czego doświadczacie, wybierzcie ponownie! Rozumiejąc, że jesteście kapitanami tego statku, że się tak wyrazimy, możecie bardzo szybko rozpocząć stwarzanie dokładnie takich zmian, jakich sobie w swym życiu życzycie. Czy tęsknicie za bezwarunkową miłością? Kochajcie siebie bezwarunkowo. Czy marzycie o pokoju na świecie? Pielęgnujcie i uosabiajcie pokój wewnątrz siebie. To wy wybieracie, Kochani, każdy krok na tej drodze!  Nie obawiajcie się objąć swej roli współtworzących wraz z wszechświatem. Jeśli chcecie się czegoś obawiać, obawiajcie się dalszego życia, jakie stwarzacie w nieświadomy sposób. To czas, byście wykroczyli poza iluzję, że jesteście bezsilni, i zaczęli stwarzać swe doświadczenia życiowe, które naprawdę odzwierciedlają to, kim w istocie jesteście. Jest to wasze wrodzone prawo i jesteście tu właśnie po to, a wszystko zaczyna się z waszego wnętrza.

19 października


Kochani, dyskomfort jest zawsze oznaką oporu. Daje on wam do zrozumienia, że wasza dusza próbuje prowadzić was w jakąś stronę, a wy z jakiegoś powodu w tę stronę nie idziecie. Jeśli odczuwacie niewygodę, spytajcie siebie, czemu stawiacie opór. Jeśli nic nie przychodzi wam do głowy, zbadajcie wasze stare systemy przekonań. Czy mają one szacunek dla tego, kim jesteście dzisiaj? Dla tego, kim pragniecie być? Magicznym antidotum na ten stan dyskomfortu jest poddanie się i przepływ. Te dwa elementy, zastosowane wraz z wdzięcznością, zawsze ale to zawsze doprowadzą was w miejsce, które was znacznie wzmocni.

18 października

Odkurzcie swoją wyobraźnię i zaproście ją do gry. Wasza wyobraźnia jest tym, co was łączy z czys i niewinną częścią waszej istoty. Pozwala wam wypełniać każdą chwilę Teraz radością i cudownością. Chociaż nauczono was, by ją lekceważyć, wyobraźnia była iskrą, która stworzyła każde zapierające dech swym pięknem dzieło sztuki i każdy wynalazek, ulepszający życie na waszej planecie. Jest ona potężnym narzędziem dla stworzenia Nowej Ziemi.

17 października

Kochani, jeśli kiedykolwiek czujecie się nieswojo albo jesteście przygnębieni, aby szybko ten stan zmienić po pierwsze poddajcie się, a potem praktykujcie wdzięczność za to, co dobrze działa w waszym życiu. To jest szybki i łatwy sposób wykorzystania waszego mistrzostwa do przesunięcia waszych energii w kierunku, który jest wygodniejszy i lepiej odzwierciedla to, czego chcielibyście mieć więcej. Być może spodoba wam się myślenie o powierzaniu się i wdzięczności jako o dwóch narzędziach energetycznego 'prowadzenia domu'.

16 października


Jedną z największych iluzji, w jakie popadają ludzie, jest pomysł, że możecie naprawić albo uzupełnić kogoś innego, albo że w jaki sposób ktoś inny może naprawić albo dopełnić was. Ten system przekonań jest odpowiedzialny za wielki niepokój egzystencjalny i frustrację, i sprawia, że ludzie wciąż kręcą się w kółko w błocie braku swej mocy. Jesteście wszyscy osobiście odpowiedzialni za swój własny wzrost. Tylko wy możecie uczynić się całymi i kompletnymi. Aby odnaleźć swą prawdziwą moc i wkroczyć w oświecenie, musicie raz na zawsze porzucić ten stary system przekonań.

15 października

Jedną z najbardziej podstępnych rzeczy, jakich was nauczono, jest słuchanie swego umysłu, a nie słuchanie swego serca. Tylko wasze serce wie, jak poprowadzić was waszą życiową drogą, Kochani, ponieważ tam właśnie umiejscowiony jest wewnętrzny system przewodnictwa waszej duszy.

14 października

Wielu ludzi zmaga się z ideą uwalniania różnych spraw. Pytają: "Gabrielu. w jaki sposób mam uwolnić stare wzorce myślowe i stare zranienia?" Blokują się oni, próbując znaleźć właściwy sposób uwolnienia tych rzeczy. Rozumieją, że mogą wyrazić taką intencję, jednak czasami wydaje im się, że to nie wystarczy, albo czują że ta sprawa wciąż trwa. Być może pomocne by dla nich było zastąpienie słowa 'uwolnienie' słowem 'poddanie się' czy 'zawierzenie'. Uwolnienie może odczuwane być tak, jakbyście przechodzili przez to sami. Natomiast poddanie się sugeruje, że oddajecie to wyższej sile. Kiedy się powierzacie, aktywnie współpracujecie z wszechświatem. Wychodzicie ze stanu oporu i wątpliwości, w którym utknęliście, i obejmujecie swą prawdziwą moc, wykorzystując nieskończone możliwości pomocy, jakie są wam dostępne. Powierzając się, uruchamiacie przepływ, który przyniesie wam dokładnie to, czego potrzebujecie dla rozwoju i uzdrowienia, jakiego szukacie. Kochani, nie ma żadnego powodu, byście wybierali wyboistą drogę. Porzućcie to! Porzućcie i oddajcie w ręce Źródła! Powiedzcie: "Już tego nie potrzebuję. Zrób z tym to, co zechcesz." Ufajcie, że czyniąc to, załatwiliście te sprawy w najpotężniejszy możliwy sposób. Nie ma końca temu, co istota ludzka na ścieżce światła może osiągnąć poprzez prosty akt poddania się i wejścia w przepływ. 


13 października

Jedną z najbardziej wypełnionych miłością rzeczy, jakie możecie uczynić dla innych istot, jest zaprzestanie prób "ratowania" ich i zezwolenie na to, by podejmowali własne decyzje i w pełni doświadczali konsekwencji swoich wyborów. Czyniąc to okazujecie całkowite zaufanie do ich prawdziwej mocy, którą mogą objąć,
a także całkowite zaufanie do tego, że wszechświat im w tym pomoże. Kochani, nikt nie chce oglądać, jak dziecko, które dopiero uczy się chodzić, przewraca się, jednakże w swej miłości wiecie, że jest to częścią ich procesu nauki. Nigdy się tego nie nauczą, jeśli za każdym razem będziecie ich podnosić i nosić w swych ramionach po to, by byli bezpieczni. Rozumiecie, że robiąc tak zakłócalibyście naturalny proces ich rozwoju. Zastosujcie tę samą zasadę do wszystkich innych istot na tej planecie. Szanujcie ich wolną wolę, zapewniajcie im spokojną akceptację i zachętę, i wiedzcie, że każde potknięcie, jakiego doświadczą, przybliża ich ku ich własnemu mistrzostwu.


12 października 

 
Czy przyjmujecie miłość, jaką inni ludzie was obdarzają? Czy świętujecie swoje sukcesy i widzicie siebie w swej Boskości? Czy akceptujecie wszystkie dary, jakie wszechświat chce wam zapewnić? Ponieważ, Kochani, zawsze to wy tym zarządzacie, zaś wszechświat pragnie wam wiele ofiarować, ale musicie być chętni to przyjąć. Czy dalej tkwicie w kwestiach związanych z poczuciem własnej wartości, przez które czujecie się mali i skrępowani? Otwórzcie swe serce, otwórzcie swoje życie na wszystkie dary, które są przysługującym wam z urodzenia prawem! Pamiętajcie, musicie przyjąć zaproszenie, aby stać się dla wszechświata partnerem do tańca. 


11 października


Kiedy przeżywacie swe życie nieświadomie, żyjecie w iluzji, że jesteście bezsilni i nie panujecie nad tym co się dzieje, i że życie to coś, co się wam przydarza, i że bardzo łatwo poczuć się ofiarą. Aktualny program istoty ludzkiej na ścieżce światła polega na tym, aby wyjść poza stulecia świadomości bycia ofiarą ku światłu waszej autentycznej mocy. Aby to uczynić, musicie objąć świadomość samych siebie. Głęboko w was istnieje wasz własny unikalny system przewodnictwa. Kluczową sprawą jest to, abyście wyciszyli się wystarczająco, żeby połączyć się z tym wewnętrznym systemem naprowadzania. Kochani, jesteście pionierami, tymi, którzy przecierają szlaki. Stwarzacie nowe ścieżki i nowe sposoby robienia różnych rzeczy. Nikt inny nie może wam powiedzieć, jak to robić. Tylko wy możecie odnaleźć  swą drogę słuchając tego, co ta wewnętrzna wiedza wam mówi i obejmując swą prawdziwą moc. To macie tutaj uczynić, i to właśnie utoruje drogę reszcie ludzkości.   

10 października


Przepis na Nową Ziemię: Weź równe części współczucia i świadomości, piękna i pokoju. Zmiksuj ze swą najwyższą intencją, akceptacją i wiarą. Odstaw żeby się zestaliło z równowagą i wdzięcznością. Zrób polewę z bezwarunkowej miłości. Wiedz, że jest tego więcej niż dosyć dla każdego. Smacznego! 

 

9 października 

W dawnych energiach ciemność pomagała wam w określeniu siebie samych, w stworzeniu kontrastu, dzięki któremu mogliście dojść, kim naprawdę jesteście. Ale wiecie, istnieje prostsza droga. Wewnątrz was, w waszym rdzeniu, istnieje część was, która zawsze pamięta waszą boską naturę. Jeśli tylko zaangażujecie się w objęcie tej prawdy, spędzając swój czas w Teraz i wspierając wasze najwyższe dostrojenie i połączenie, zjednoczycie się z absolutną wiedzą {knowingness} o tym, kim jesteście, oraz z faktem, iż jesteście szanowaną i cenioną częścią całości. Ciemna noc duszy przeznaczona jest do tego, aby ludzie mogli się zmienić, sięgnąć po więcej. Służy ona wspaniałemu celowi. Ale, Kochani, zawsze macie możliwość wkroczyć w swe oświecenie ochoczo, z wdziękiem i z radością. Jest to tak proste, jak ostateczne zaakceptowanie waszej boskiej natury i zaangażowanie się w przypomnienie sobie i wspieranie tej prawdy. 


8 października

Często radzimy ludziom, aby podążali ścieżką radości, lecz niestety wielu ludzi nie wie nawet, co im tę radość przynosi. Są tak wyczerpani presją życia z dnia na dzień, że zapomnieli jak się bawić. W jaki sposób możecie się dowiedzieć, co przynosi wam radość? Wypróbowujecie wiele różnych rzeczy! Niech śmiech będzie priorytetem w waszym życiu! Śmiech oczyszcza wasze ciało i sprawia, że wasze komórki śpiewają, a wasze światło może zalśnić. Wygłupiajcie się! Wypuśćcie swe wewnętrzne dziecko, niech się pobawi! Cieszcie się tą niewinnością Teraźniejszej chwili! Ujrzyjcie te cudowności wokół siebie. Ta piękna planeta, na której jesteście, wciąż może być waszym placem zabaw, jeśli tylko dacie jej szansę.

7 października

Słowo 'uznanie' {appreciation} oznacza nie tylko pewien poziom wdzięczności, ale i również zwiększenie znaczenia czy też wartości. Sama definicja tego słowa mówi wam, że tego, za co jesteście wdzięczni, dostajecie więcej! Wdzięczność jest tak podstawowym aspektem waszego życia. Jest to urocza, wspaniała energia, ta, która w tak piękny sposób składa wyrazy uznania istotom ludzkim na ścieżce światła. Kiedy praktykujecie wdzięczność, obejmujecie swoją rolę jako współ-twórcy, dając wszechświatowi jasną informację zwrotną o tym, czego chcielibyście mieć więcej. Stwarzacie również energetyczny wspornik, opierając się dokładnie na tych energiach, jakich sobie życzycie. Wdzięczność świętuje samo wasze istnienie i przenosi was w wyższe energie waszej pierwotnej jaźni. Jest ona jednym z najpotężniejszych narzędzi, jakie posiadacie, i ma zdolność czynienia cudów. Wdzięczność jest formą modlitwy i wszechświat zawsze ale to zawsze jej wysłuchuje i na nią odpowiada. Tak jak i modlitwie, możecie się w każdej chwili jej oddać i sobie na nią pozwolić, a w miarę praktyki może ona stać się waszym sposobem istnienia. Jeśli tylko będziecie pamiętać o robieniu jednej rzeczy każdego dnia, jeśli będziecie praktykować wdzięczność, całkowicie wystarczy ona, by wywołać głęboką i trwałą zmianę w waszym życiu. 
 

6 października

Praktykowanie akceptacji i zezwalania jest kluczowe dla istoty ludzkiej na ścieżce światła. Nadmierne zajmowanie się tym, co robią inni jest jednym ze sposobów, w jaki ludzie sabotują swój rozwój. Kiedy możecie w końcu zaakceptować, że wszyscy są w boski sposób doskonali, dokładnie tacy jacy są - ponieważ wszechświat pracuje dla nich w taki sam piękny i pełen miłości sposób, w jaki pracuje i dla was - wasza uwaga w naturalny sposób zostanie uwolniona, i będzie mogła się skupić na waszym własnym rozwoju i dziełach.
 

5 października

Wielu ludzi na ścieżce światła doświadcza znaczącej pauzy. W dużym stopniu ukończyliście już swe życie, jakie prowadziliście do tego miejsca, ale nie ujrzeliście jeszcze, dokąd wiedzie was wasze nowe życie. Możecie się z tym czuć niewygodnie, gdyż wielu z was dozna wielkiego pragnienia uczynienia czegoś, ale nie jesteście w stanie wyczuć, co właściwie powinniście robić. Ważne jest, by wykorzystać ten okres 'pośpiechu i oczekiwania' jako sposobność do odpoczynku i uzyskania przejrzystości co do tego, co chcielibyście stworzyć. Odpoczywajcie i bądźcie pewni, że czas na jakiś ruch nadejdzie zanim się spostrzeżecie, a najlepszą rzeczą na teraz jest dla was praktykowanie równowagi i wdzięczności, oraz snucie wielkich marzeń o tym, co namalujecie na białym płótnie swojego nowego życia. Rozumiemy, że łatwo jest o wątpliwości i niecierpliwość, ale ta ważna przerwa jest w istocie swej cudownie 'rozdmuchaną' Teraźniejszą chwilą, która może wam pomóc w uzyskaniu wielkiej przejrzystości na temat tego, czego chcecie doświadczyć. Nie wiecie, co stworzyć? Wasza najwyższa ścieżka zawsze zaczyna się od tego, co przynosi wam radość, czymkolwiek to jest. 


4 października

Kiedy medytujecie albo wizualizujecie to, co chcielibyście dla siebie stworzyć, uświadamiacie sobie, że w tej przestrzeni nie ma braku czegoś. Wyobrażacie coś sobie i pojawia się to natychmiast, kiedy wchodzicie w swą rolę twórcy. Ani przez chwilę nie macie wątpliwości, że możecie to stworzyć, po prostu wyrażacie taką intencję i to się pojawia. I w waszym życiu wygląda to tak samo! JESTEŚCIE twórcami! I waszym celem jest stwarzanie z tego miejsca pewności, które wie bez żadnych wątpliwości, że jeśli możecie sobie coś wyobrazić, to możecie to również stworzyć. Na tym polega przyjęcie mocy, jaką posiadacie jako współ-tworzący wraz z wszechświatem.

3 października

Kochani, wielu z was jest tak krytycznych wobec siebie samych, że nawet nie zauważacie, jak niezwykłymi istotami jesteście. Myślicie, że musicie osiągnąć jakiś poziom, żeby doświadczać miłości, a nie widzicie, że już jesteście miłością i okazujecie to codziennie. Miłość zatrzymuje się, by ujrzeć tęczę. Miłość przytrzymuje przed kimś otwarte drzwi. Miłość przepuszcza kogoś przodem w korku ulicznym. Miłość czuje współczucie dla tych, którzy doznali straty. Miłość modli się za kogoś innego. Miłość dzieli się swoją wiedzą, swymi darami i zdolnościami. Miłość przytula dziecko, zwierzę, albo osobę, która przechodzi kryzys. Miłość organizuje sobie czas na wasze święte praktyki, i uczy się wyznaczania granic. I to nawet iskra miłości wewnątrz was zastanawia się nad tworzeniem Nowej Ziemi. Czy rozumiecie? Nie możecie stać się czymś, czym już jesteście. JESTEŚCIE miłością. Otwórzcie bramy i pozwólcie, aby wypływała ona z was, i weźcie w objęcia prawdę o swojej istocie.

2 października


Kochani, macie do dyspozycji tyle energetycznych możliwości, dlatego jest niezbędne, abyście w świadomy sposób wybierali, że otaczacie się ludźmi, miejscami i rozrywkami, które działają na was budująco i pomagają wam przypomnieć sobie, kim naprawdę jesteście. Zanurzcie się w świetle, które jest dostępne dla wszystkich obszarów waszego życia, a będziecie świecić jasno, pięknie i nieustannie, jak nigdy dotąd.

1 października

Wielu z was czeka na Wielką Przemianę Wieków, myśląc, że jest to pojedyncze wydarzenie. Kochani, ta Przemiana odbywa się właśnie teraz! Jest to proces, a wy odgrywacie w nim zasadniczą rolę. Ta Przemiana jest zewnętrznym wyrazem pracy, jaką wykonaliście wewnątrz. Wspólnie z Gają i wszechświatem  stwarzacie, zmieniacie i wspieracie się nawzajem, kiedy wszyscy utrzymujecie coraz więcej światła. Jesteście wszyscy aktywnymi uczestnikami w tym układzie. Dlatego właśnie zachęcamy was, abyście zaczęli stosować to, czego się nauczyliście, i to raczej systematycznie niż sporadycznie, abyście lśnili swym światłem i świadomie pamiętali, kim naprawdę jesteście, i co macie tu robić. To zbiorowy wysiłek was wszystkich będzie kluczową sprawą w stworzeniu Nowej Ziemi i nieba na ziemi, którego wszyscy chcecie doświadczyć.

30 września  

Istnieją dwa stany istnienia, które są naturalnymi stanami istnienia dla waszej duszy. Jednym z nich jest radość, a drugim jest bezwarunkowa miłość. Kiedy wpadacie w gęstość, w jakiej istniejecie jako ludzie, trudno jest o tym pamiętać. Na tym polega wasz proces wzniesienia. Jest on przypomnieniem sobie, kim naprawdę jesteście, w czasie, gdy doświadczacie ludzkiego życia, i stanowi powrót do stanu bezwarunkowej miłości i radości. One wzajemnie się wzmacniają. Kiedy jesteście w stanie radości, jesteście najbardziej połączeni ze Źródłem i odczuwacie rozszerzającą się Teraźniejszą chwilę bezwarunkowej miłości. Kiedy w tej chwili bezwarunkowej miłości otwiera wam się serce, czujecie się omywani radością. Więc jeśli chcecie mieć w swym życiu więcej bezwarunkowej miłości, odnajdźcie swą ścieżkę radości i podążajcie nią. Jeśli pragniecie mieć więcej radości w życiu, praktykujcie bezwarunkową miłość, a poczujecie, że ta emocja was ogarnia, a wasze serce zaczyna śpiewać. Jedna jest katalizatorem dla drugiej, i obie są dla was w pełni dostępne kiedykolwiek o tym zdecydujecie, i poprowadzą was z powrotem w wyższe energie, jakich wasza dusza łaknie, pozwalając wam doświadczyć nieba na Ziemi.


29 września 
  
Pracowaliście tak ciężko, gromadząc wiedzę i różne nauki. Czemu to wszystko miało służyć?  Tej chwili, właśnie tu, właśnie teraz. Kochani, jak myślicie, czemu wasza dusza doprowadziła was do tej książki, tego kursu, tej umiejętności, tej metody uzdrawiania? Było to przygotowanie do czasu, w którym teraz żyjecie! Macie wszystko, czego potrzebujecie! Zawsze tak było, po prostu przypominaliście sobie pewien unikalny zbiór umiejętności, jaki chcieliście zastosować w tym czasie. Etap przygotowań się zakończył. Teraz jest pora na to, by zastosować całą tę wspaniałą wiedzę, i nie tylko sporadycznie, ale w całym waszym codziennym życiu. Przedstawmy to w następujący sposób. Jeśli ciężko pracowaliście, ucząc się wszystkiego o ciele i metodach ratowania życia po to, by zostać sanitariuszem i służyć innym pomocą, prawdopodobnie nie dacie rady spokojnie przyglądać się scenie ratowania życia, tylko też zechcecie pomóc. To oczywiste. Natychmiast wskoczycie w swą rolę pomocnika najlepiej, jak potraficie, i będziecie wdzięczni za to, że wiecie co wtedy robić. I to samo dotyczy ludzkości i waszej ukochanej Gai. Teraz nadszedł czas, abyście wkroczyli i zastosowali te umiejętności, których z taką miłością się nauczyliście. 

28 września 

Prosiliśmy was, abyście uznali waszą własną równowagę, dobre samopoczucie i energetyczną przejrzystość za swój najważniejszy priorytet. Dla wielu z was jest to trudne zadanie, ponieważ nie chcecie być egoistami. Kochani, czyniąc swoje dobro priorytetem, w żadnym razie nie jesteście egoistami! Dzięki temu możecie utrzymywać swe najwyższe wibracje, co pomaga wam samym, innym oraz waszej ukochanej Gai. Egoizm pochodzi z miejsca, gdzie istnieje strach, że czegoś jest za mało, które pragnie oddzielenia i służy jednej istocie. Samoświadomość, z drugiej strony, rozumie, że gdy szanujecie samych siebie, szanujecie również i innych, a to wspiera świadomość jedności i służy całości. Istnieje wielka różnica pomiędzy tymi dwoma podejściami.


27 września

Kiedy jesteście w barze sałatkowym, bierzecie talerz i zaczynacie sobie nakładać to, co was zasili, odżywi, i przyniesie wam przyjemność. Nie zwracacie większej uwagi na to, czego nie lubicie, a co też jest do dyspozycji w tym bufecie - po prostu idziecie dalej, wybierając to, co odbieracie jako najlepszą opcję dla siebie. Kochani, wasza duchowość jest dokładnie tym samym! Macie wybierać! Nie dajcie się złapać na to, co z wami nie rezonuje. Po prostu  wybierzcie to, co odczuwacie jako cudowne, co was wzmacnia, co was uzdrawia. Wiedzcie, że wasza duchowość jest unikalna dla was samych, więc śmiało wybierajcie to, co wam służy, a resztę zostawcie. Taka jest prawdziwa definicja wolności.


26 września

Wielu z was mówi, że nie macie czasu na medytacje czy wizualizacje związane ze świadomym stwarzaniem. Czemu nie mielibyście uczynić jakiegoś elementu waszych codziennych zajęć energetycznym wspornikiem waszego dnia? Na przykład jeśli codziennie rano ścielicie łóżko, możecie w tym czasie mówić sobie, że wasz dzień będzie absolutnie wspaniały. Wizytę pod prysznicem możecie przemienić w uzdrawiający, oczyszczający prysznic radości i błogości. Możecie wypić kawę, napełnioną miłością i dobrobytem. Włączając to, co chcecie stworzyć, w swoje codzienne czynności, możecie wyrazić jasne intencje dotyczące waszego dnia. A potem po prostu poddajcie się nurtowi i bądźcie pewni, że wasz dzień rozegra się w najcudowniejszy możliwy sposób. Wprowadzając tylko niewielkie zmiany w tym, co już robicie, możecie stworzyć najwspanialsze pozytywne zmiany w swoim życiu.

25 września

Kochani, jeśli rozumiecie, że każde z was jest częścią Boga, ukochaną i cenioną częścią całości, i że wszystko co robicie wpływa nie tylko na jedną istotę, ale również i na całość, czemu dalej maltretujecie siebie poprzez mówienie do siebie w negatywny sposób? Czy widzicie, że ranienie siebie w taki sposób tylko utrwala świadomość bycia ofiarą? Czy mówilibyście w ten sam sposób do swego sąsiada? Do dziecka? Do swego ulubionego archanioła? Do Jezusa? Ponieważ mówienie do siebie w taki sposób jest równoznaczne z mówieniem w ten sam sposób do każdego. Po prostu nie jesteście w stanie uzdrowić się ze świadomości ofiary, jeśli w dalszym ciągu ją podtrzymujecie. Proszę, proszę zacznijcie szanować samych siebie - te zdumiewające istoty, jakimi naprawdę jesteście!  WSZYSCY jesteście boscy, wszyscy jesteście ukochani i jesteście tak integralną częścią całego tego procesu, że po prostu nie może się on wydarzyć bez każdego z was. To czas, abyście objęli to, kim naprawdę jesteście, a by to uczynić musicie zacząć akceptować wspaniałość swego własnego istnienia.

24 września

Wielu z was poszukuje bezwarunkowej miłości, nie rozumiejąc, że sami już nią jesteście. Za każdym razem, gdy się za coś łajacie lub mówicie do siebie w negatywny sposób, jak to ludzie mają w zwyczaju robić, zaprzeczacie tej miłości, którą jesteście. Kochani, kiedy prosimy was o to, abyście BYLI, prosimy was, abyście pozwolili świecić tej miłości, którą jesteście. Kiedy mówimy, abyście byli obecni w Teraz, prosimy was, abyście poczuli tę miłość, którą jesteście. Kiedy prosimy, abyście praktykowali energetyczną przejrzystość, abyście poszukiwali swego najwyższego dostrojenia, mówimy tak, by pomóc wam skontaktować się z tą miłością, którą jesteście. Chwila, w której zaakceptujecie, że jesteście i zawsze byliście miłością, której  szukacie, będzie chwilą, w której miłość ta odzwierciedli się przed waszymi oczami i przyciągniecie do siebie tych boskich partnerów, za którymi tak bardzo tęsknicie.

23 września

Utrzymywanie równowagi przez resztę waszego linearnego roku jest sprawą zasadniczą. Bardzo was zachęcamy do tego, abyście ustalili swe priorytety, dotyczące rodzajów aktywności, które pomagają wam utrzymywać się w stanie równowagi. Wyobrażanie sobie, ze jesteście w pionowej strudze światła, która rozciąga się w górę do Źródła i w dół do Gai może pomóc wam w niewiarygodnym stopniu. Praktykowanie akceptacji i zezwalania również jest kluczem do tego, gdyż jeśli wiecie, że każda dusza jest dokładnie tam, gdzie ma być, możecie być spokojni, że pomagają im ich własne drużyny pomocników, i możecie wtedy skupić się na jedynej rzeczy, nad którą macie kontrolę, a mianowicie na swym własnym istnieniu. Utrzymywanie swego najwyższego światła jest nie tylko cudowne, ale jest też formą służenia i pomaga bardziej, niż moglibyście sobie wyobrazić. Wszyscy macie swój wkład w całość, każde z was, więc czemu nie mielibyście dopilnować, żeby ten wkład był najjaśniejszym i najczystszym przejawem waszej unikalnej energii?

22 września

Wiele istot ludzkich na ścieżce światła daje się wciągnąć w świat teorii spiskowych albo rozgląda się za ciemnymi istotami. Mają oni odczucie, że ich zajęciem jest bycie super-czujnymi i nie danie się oszukać. Kochani, wcale nie mówimy, że nie istnieją grupy, które mają ciemne plany. Ale nie możecie zmienić tej rzeczywistości, stosując podejście 'my albo oni'. Popadając w taki rodzaj myślenia wspieracie energetycznie świadomość separacji i świat 3w, tenże świat, w którego przekroczeniu macie pomóc! Zaufajcie Przemianie. Stare, oparte na ego systemy, nie są już wspierane. Skupianie się na nich powoduje tylko, że nakręcacie koła tych energii, które nie odzwierciedlają tego, kim jesteście. Obejmijcie swoją stwórczą
jaźń. Wiedzcie, że aby mieć wpływ na te przemianę, macie się skupiać na tym, czego chcecie mieć więcej. Zakotwiczajcie wyższe energie, pozostając spokojni i skoncentrowani, i ucieleśniając te aspekty, które chcecie ujrzeć na Nowej Ziemi. Taka jest ścieżka prawdziwej mocy, i to właśnie stworzy zmiany, jakie pragniecie ujrzeć w świecie.  

21 września

Kochani, to czas abyście się na poważnie zajęli radosną duchowością. Co przez to rozumiemy? Czas, abyście objęli swe życie w świetle. Wasza dusza z ekscytacją pragnęła doświadczyć życia w tych niezwykłych i cudownych czasach. Dajcie sobie czas, na jaki zasługuje wasza praktyka duchowa, i dajcie sobie pozwolenie, aby przeżywać swe życie duchowe w szczęściu i błogości, i w sposób, dzięki któremu możecie w najwyższym stopniu uszanować siebie oraz to, kim naprawdę jesteście. Pamiętajcie, że to wy wskazujecie drogę, budujecie ją i oświetlacie jak latarnia, i że uczycie innych swym własnym przykładem. Jeśli chodzicie tylko dookoła i narzekacie, że ten proces jest taki ciężki, a wasze objawy wzniesienia okropne, czemu ktokolwiek miałby za wami podążać? Zdecydujcie lepiej, że skosztujecie, jak smakuje wasze oświecenie! Jeśli podchodzicie do tej przemiany z wdziękiem i swobodą, z ekscytacją i otwartym sercem, jeśli z wdzięcznością przyjmujecie wszystkie dary, jakie dostępne wam są w tym czasie, będziecie stwarzać niebo na Ziemi i staniecie się świetlistym przykładem radości, jaką stanowi duchowe życie. 

20 września

Kochani, to jest cudownie proste. Poddajcie się. Płyńcie z nurtem. Spędzajcie czas robiąc to, co przynosi wam radość. Skupcie się na tym, czego chcecie mieć więcej. Kochajcie. Praktykujcie wdzięczność. Ludzie uwielbiają sprawiać, by rzeczy były bardziej skomplikowane, niż
jest to potrzebne. Jeśli po prostu skupicie się na tych podstawowych sprawach, w rekordowym czasie zaczniecie żyć tak, jak o tym marzycie.

19 września

Czy zaniedbujesz swoje życie, marząc o nim, zamiast żyć naprawdę? Ludzie mają nawyk, by zawsze czekać na następne wydarzenie, i odkładać przeżywanie życia w pełni - do następnego weekendu, wolnego dnia, jakiegoś zdarzenia czy osiągnięcia. Kochani, wasze życie już się wydarza, w pełni swej wspaniałości, w tej chwili Teraz! Wasze życie nie ma być harówką przez większość swego czasu, i odmierzaniem go do następnej małej chwili radości. Kiedy nieustannie odkładacie swe życie na potem, nie wykorzystujecie daru chwili teraźniejszej, i zaczynacie stwarzać w sposób nieświadomy. Każda chwila Teraz jest niewiarygodnym darem, który możecie smakować, świętować i napawać się nim dla jego unikalnego piękna. Tak czyniąc, będziecie radośni przez większą ilość czasu, i będziecie doświadczać coraz większego szczęścia i błogostanu, czego kiedyś doznawaliście tylko sporadycznie. 'Teraz' pojawia się z dwoma darami - darem chwili
obecnej i darem przyszłości, która została energetycznie u
stanowiona dzięki umiłowaniu i pielęgnowaniu 'Teraz'. Życie w radości i w pełni jest dla was całkowicie dostępne. Czy nie brzmi to jak niebo na ziemi?

18 września

Wiele istot ludzkich na ścieżce światła pyta co zrobić, kiedy ci, których kochają, nie są na tej samej ścieżce co oni sami. Nasza odpowiedź? Po prostu ich kochajcie i wiedzcie, że są oni dokładnie tam, gdzie powinni być na swej własnej ścieżce. Nie uznawajcie, że są oni w błędzie, gdyż mają inne poglądy niż wy. Przyjmując ten wyższy punkt widzenia oraz praktykując akceptację i zezwalanie, przyjmujecie rolę przewodnika na Ziemi i możecie kochać ich bezwarunkowo, równocześnie szanując ich wolną wolę. Ujrzycie ich jako doskonałe boskie istoty, jakimi naprawdę są, i będziecie ich wspierać w ich własnym procesie umocnienia się. W taki sposób funkcjonuje istota ludzkiej na ścieżce światła, która praktykuje uważność i rozwagę oraz czci świętość podróży każdej duszy.

17 września


Czy zbadaliście już swoje poglądy na temat miłości? Jak myślicie, czym powinna być miłość w oświeconej społeczności? Co działało w tej sferze w waszym przeszłym życiu? W jaki sposób rozpadały się wasze związki? Widzicie, inaczej niż w przypadku religii, wokół miłości utworzonych zostało więcej ograniczających systemów przekonań niż wokół jakiegokolwiek innego aspektu ludzkiego życia. Prosimy was, abyście powrócili myślą do pierwszego porywu miłości. Wydarzył się on wtedy, gdy po raz pierwszy doświadczyliście miłości bez oczekiwań. W tej niewinności rozpoznaliście, że miłość jest cudowna! Nowa miłość jest świeża i czysta, i odczuwa się ją jako boską, ponieważ świętujecie wtedy  boskość w każdym z was. Żyjecie w chwili, odczuwając wspaniałe rozszerzenie serca i w zadziwieniu obejmując cud przepływu, który przyniósł was do tej chwili Teraz, odczuwacie całkowitą akceptację, zachwyt i wdzięczność dla tej drugiej osoby, i widzicie je z powrotem ku wam odbite. Te aspekty pozwalają miłości rozkwitać i doświadczać jej jako przedłużenia energii Źródła. To oczekiwania społeczne i ludzkie przywiązanie do rezultatów sprawiają, że doświadczenie miłości powoli zaczyna wygasać. A jeśli uczynilibyście świętowanie boskości w innych sposobem na uczczenie samych siebie? A jeśli praktykowalibyście bezwarunkową miłość dla siebie samych, i czyniąc to widzielibyście, jak ona się zwiększa i z powrotem wpływa w wasze życie? Przyjęcie odpowiedzialności za swą własną kompletność i wyjście poza świadomość oddzielenia i strach przed brakiem poprowadzi związki pomiędzy ludźmi na zupełnie nowy poziom i pozwoli miłości lśnić na waszej planecie jak nigdy dotąd.

16 września

Wielu ludzi na ścieżce światła wiodło do tego czasu raczej samotne życie. Wybrali skupienie się na swych świętych rolach i odłożyli swe związki miłosne na później, a sami skoncentrowali się na większym zadaniu, które mieli przed oczami. Uraduje was wiadomość, że dla wielu z was ta faza już dobiega końca. Wielka ilość świętych związków będzie się teraz tworzyć w miarę, jak posuwamy się naprzód pośród nowych energii. Kochani, niemożliwe jest, abyście przekroczyli ten poziom ewolucji i nie ujrzeli odbicia tego również w swoich relacjach. Czy zrezygnowaliście z miłości? Czy wierzycie, że istnieje ona dla innych ludzi, ale dla was nie? Czy przyjmujecie, że istnieją energetyczne połączenia dla was dostępne? Czy może trzymacie się starego poglądu, że nie można mieć miłosnej relacji i równocześnie być wysoce uduchowioną osobą? Tak samo, jak z innymi rzeczami, teraz jest pora na to, by wyrzucić wasze stare, przeterminowane poglądy dotyczące miłości. Miłość i święte partnerstwo będą niezbędnym aspektem Nowej Ziemi. Jakże mogłoby być inaczej? Pozwólcie sobie zatem otworzyć się na tę możliwość, wyślijcie wezwanie do swego boskiego partnera i wiedzcie, że wkraczacie w czasy, w których wielu z was doświadczy miłości, jakiej nigdy jeszcze nie zaznało.

15 września

Kochani, jeśli zaczynacie każdy dzień ze swobodą i radością powierzając się przepływowi, a kończycie każdy dzień płynącą z serca wdzięcznością, będziecie dwa razy dziennie generować energetyczną kulminację, która stworzy codzienny cykl cudowności. 


14 września 

Akt poddania się nie jest jedynie narzędziem, jakiego możecie używać dla całości waszego życiowego przejawu. Możecie codziennie dokonywać małych aktów poddania się po to, by pozostawać poza energiami wątpliwości i strachu, i okazywać swe zaufanie dla Źródła. Na przykład jeśli niepokoicie się wynikiem czegoś, nad czym pracujecie, możecie po prostu zrobić najlepsze, na co was stać, a potem oddać ten rezultat duchowi. Poddanie się jest podobne do przekazania mu pałeczki. Oznacza to: zrobiłam/em to, co było w mojej mocy na tym etapie podróży, a teraz ufam, że ty doprowadzisz tę sprawę do końca. Jest to przepiękny akt zaufania i wiary, i zawsze przynosi on pokój istotom ludzkim na ścieżce światła.  

13 września

Kiedy istoty ludzkie na ścieżce światła zaczynają przywiązywać coraz większą wagę do swego stanu duchowego, zaczynają też rozumieć, jak istotne jest posiadanie świętej przestrzeni, która umożliwia im zachowanie ześrodkowania i równowagi. Czy stworzyliście dla siebie wspierające was uświęcone środowisko? Czy otaczacie się ludźmi, których obecność podnosi was na duchu? Czy macie miejsce, które wspiera wasze starania połączenia się ze Źródłem? Czy byliście w stanie nadać priorytet swoim praktykom duchowym? Nie mamy tu na myśli, że macie zbudować wasz własny ośrodek duchowy, Kochani! (śmiech) Możecie połączyć się ze Źródłem gdzie tylko zechcecie. Ważne jest jednak wyszukanie otoczenia, które temu pomoże, a w którym czujecie się wspaniale - gdziekolwiek ono jest i jakkolwiek wygląda. Decydując się przebywać pośród energii, które was wspierają, przejawiacie swą mądrość i okazujecie oddanie temu, co tutaj robicie i czego doświadczacie. Istnieje wiele rzeczy, które mogą wspomóc waszą duchową podróż. Stworzenie swej własnej energetycznej strefy ciszy i połączenia stanie się coraz istotniejsze w miarę, jak energie narastają. Mnich nie traci swego mistrzostwa, gdy idzie do wioski, jednak wybiera on zawsze powrót do swej świątyni. Stwarzając swą własną świętą przestrzeń i czyniąc priorytetem swe praktyki duchowe wspieracie swą zdolność bycia w najwyższym dostrojeniu przez cały czas.
 

12 września

Kochani, zawsze będzie mnóstwo rzeczy, które mogą rozpraszać was i waszą moc. Nie wmawiajcie sobie, że w pewnych okolicznościach niemożliwe jest utrzymanie równowagi. Wasz punkt równowagi, wasze połączenie z duchem, wasze najwyższe dostrojenie - zawsze jest wam dostępne. Praktyka sprawia, że znalezienie się w tej przestrzeni staje się dla was automatyczne. Nauczcie się pamiętać o ponownym ześrodkowywaniu się i dostrajaniu, kiedy jest to potrzebne. Zawsze macie kontrolę nad swoim stanem energetycznym, a przebywanie w stanie waszej prawdziwej mocy jest łatwiejsze niż myślicie. Pomysł, że kiedykolwiek moglibyście nie umieć kontrolować swego stanu istnienia, jest błędny. Porzućcie tę starą ideę i wiedzcie, że wasz stan energetyczny jest zawsze waszym wyborem. Gdy zapominacie, aby używać dostępnych wam narzędzi zachowania równowagi, czujecie, że ten wybór jest sprawą trudną i niewygodną. Jeśli nie podoba się wam to odczucie, po prostu dokonajcie kolejnego wyboru! Zawsze to wy decydujecie, a objęcie swojego mistrzostwa oznacza przyjmowanie odpowiedzialności za wasz stan energetyczny w każdym momencie.

11 września

Gdy utrzymujecie swoją wizję tego, co chcielibyście stworzyć, zarówno dla siebie, jak i dla  Nowej Ziemi, te rzeczy zaczynają - albo niedługo zaczną -  manifestować się w waszej rzeczywistości na nieoczekiwane i niezwykłe sposoby. Wiedzcie, że czasami to, nad czym pracujecie, może zamanifestować się w trochę inny sposób, niż się spodziewaliście. Jest ważne, żeby to was nie denerwowało i nie powodowało utraty przez was koncentracji na swej wizji, czy też nawet jej porzucenia! Gdy utrzymujecie swą przejrzystość, to co manifestujecie będzie też coraz wyrazistsze i przybierze swą najczystszą postać. Pozostając w swej wierze i w przepływie, będziecie stwarzać wspólnie z duchem i przebywać w przestrzeni swej największej mocy. Pozostanie w spokoju, skupieniu i równowadze jest kluczem do utrzymywania tej przestrzeni i stwarzania tego, co jest najwyższym boskim potencjałem. W rzeczywistości kiedy jesteście skupieni, a równocześnie przebywacie w stanie spokojnej akceptacji, wszechświat często dostarcza wam czegoś jeszcze lepszego niż to, co sobie wyobraziliście! Zatem, Kochani, jeśli w waszej rzeczywistości zaczną pojawiać się rzeczy, które jeszcze nie są tym, na co mieliście nadzieję, ale zawierają wiele elementów tego, nad stworzeniem czego pracowaliście, nie zadowalajcie się czymś mniejszym niż to, na co, jak wiecie, zasługujecie. Ujrzyjcie to raczej jako informację zwrotną od wszechświata i zajmijcie się dalszym uściśleniem i doprecyzowaniem waszych intencji. Ujrzyjcie to jako znak, że wasze starania zamanifestowania czegoś skutkują i nie traktujcie tego jako oznakę waszej porażki, lecz jako wspaniały znak wsparcia i zachęty.10 września 

Wielu z was od lat jest na duchowej ścieżce i gromadzi rozmaitą wiedzę i umiejętności z różnych źródeł, z różnych systemów praktycznych i teoretycznych. Z wielką pilnością zbieraliście wszelkie te informacje, ogarniając tę część waszej podróży, która polegała na uczeniu się. Chcielibyśmy wam powiedzieć, że powodem, dla którego tak poszukiwaliście tej wiedzy, jest czas, w którym żyjecie właśnie teraz. Kochani, wiedza to wspaniała sprawa, ale dopiero stosując te umiejętności w praktyce stwarzacie zmianę, zarówno dla waszego życia, jak i dla większej całości. Wasza dusza prowadziła was tak, abyście te umiejętności zgromadzili w przygotowaniu do Wielkiej Przemiany Wieków, abyście byli gotowi na ten monumentalny punkt czasu. Już pora, abyście sobie to przypomnieli i stosowali to, co wiecie, w swoim codziennym życiu, wchodząc w rolę mistrzów, jakimi naprawdę jesteście. Na to z ekscytacją czekała wasza dusza przez cały ten czas. 9 września 

Czy macie nawyk szukania tego, co nie działa? Czy nieustannie skanujecie samych siebie, poszukując tego, co macie uwolnić? Uzdrowić? Kochani, oczywiście nie ma nic niewłaściwego w uwalnianiu i uzdrawianiu; jest to w istocie niezbędna część tego procesu. Staje się to jednak problematyczne, gdy istota ludzka na ścieżce światła popada w nawyk bycia zawsze w pogotowiu i szukania kłopotów. Rozumiemy, że starcie się być pilni, ale jeśli skupiacie się wciąż na tym, czego nie chcecie, okaże się, że wciąż kręcicie się na karuzeli {niższej} gęstości. Czemu nie mielibyście zrobić jednego finalnego wielkiego oczyszczenia i skończyć już z tym? czemu nie mielibyście nakazać wszystkim swoim komórkom, aby były szczęśliwe i uznać, że tę robotę też już z sukcesem zakończyliście? Bardzo was zachęcamy do tego, żebyście zaczęli po prostu żyć - tak, jakbyście byli już całkowicie uzdrowieni i całkowicie uwolnieni od wszystkiego, co was powstrzymywało. Zaufajcie, że całość się o was zatroszczy. Jeśli istnieje coś, co wymaga waszej uwagi, bądźcie pewni, że pojawi się to w waszej świadomości samo z siebie - wtedy możecie się tym zająć, a potem powrócić do swoich spraw, do przeżywania swego życia w pełni i radości. Im bardziej umiecie BYĆ tym, co chcecie przejawić, tym szybciej stanie się to waszym nowym i trwałym stanem istnienia. 8 września 

Wielu ludzi czeka, chcąc mieć pewność, zanim wkroczą w przepływ, i nie uświadamiając sobie, że przepływ jest częścią pewności. Poddajcie się przepływowi, Kochani, poddajcie się i wiedzcie, że za jego sprawą przyjmujecie magiczne zaproszenie do tego, by być rozpłomienionymi, radosnymi, pełnymi mocy, drogocennymi partnerami do tańca dla wszechświata. 


6 września 

Wielu z was zostało wychowanych, aby żyć w 'trybie rozwiązywania problemów', zawsze w pogotowiu i czujności nakierowanej na to, skąd może ewentualnie pojawić się następny problem. Jeśli zawsze szukacie kłopotów, to dokładnie to odnajdziecie! A ponieważ życie staje się wtedy bardzo trudne, człowiek zaczyna się czuć sponiewierany, nie rozumiejąc w rzeczywistości, że sam w poważnym stopniu dokłada się do warunków swojej egzystencji. Nie możecie kierować swym życiem w pełen mocy sposób z punktu istnienia strachu i świadomości ofiary, Kochani! Gwarantujemy wam, że obszary, które sprawiają wam największe problemy, są tymi, w których odczuwacie najmniej wdzięczności. Możecie natychmiast wydobyć się z energii, które nie działają jak trzeba w waszym życiu, nasycając te obszary wdzięcznością. Wdzięczność jest 'smarem', który pomaga sprawom poruszać się we właściwym kierunku. Jest to magiczny pył wróżek, który te możliwości stwarza, a wy wszyscy macie go w sobie nieskończone ilości. Wdzięczność jest przepiękną energią, która was wzmacnia i synchronizuje ze Źródłem. Jest to brakujący składnik, którego szukacie, jeśli wasze życie nie jest odzwierciedleniem waszych marzeń. Po prostu to wypróbujcie. Tchnijcie trochę szczerej wdzięczności w wasze życie i niech rozpoczną się cuda.


5 września

Często radzimy istotom ludzkim na ścieżce światła, aby po prostu BYŁY. Nie mamy tu na myśli, żeby tylko siedziały w nieświadomości! Nic z tych rzeczy. Akt BYCIA oznacza porzucenie wszelkich masek i iluzji, i siedzenie, odczuwając i BĘDĄC swoją prawdziwą esencją. Kiedy JESTEŚCIE, obejmujecie swoje najwyższe dostrojenie, i pławicie się w swoim połączeniu ze Źródłem. BYCIE jest stanem podwyższonej świadomości i uważności, który pozwala wam odnaleźć to cudowne miejsce równowagi i wejść w kontakt ze swoją prawdą. BYĆ to obejmować to, kim naprawdę jesteście, waszą oryginalną jaźń, i wiedzieć, jak ważni jesteście dla tego procesu, i wykraczać poza konstrukty świata 3W. Jest to wkroczenie w przestrzeń zrozumienia, że wy i wszystkie rzeczy są wzajemnie połączone i w boski sposób doskonałe. To poprzez BYCIE jesteście w stanie najwyższej służby, zakotwiczając dokładnie te energie, które stwarzają Nową Ziemię. Jest to święta przestrzeń, dostępna wam w każdym czasie i miejscu, ponieważ wyłania się ona z was samych. 

4 września

Istoty ludzkie na ścieżce oświecenia są tak wymagające dla samych siebie. Mają tendencję do tego, by surowo siebie krytykować za rzeczy, które szczerze wybaczyliby innym. Kochani, kiedy energie zmieniają się tak gwałtownie, mogą przydarzać wam się sytuacje, gdy nie zareagujecie w tak "duchowy" sposób, w jaki jesteście zdolni reagować. Czy rozumiecie, że jest to częścią tego procesu? Będą przydarzać wam się dni, kiedy będziecie gniewni, albo niecierpliwi, albo krytyczni. Będziecie mieć tendencję do tego, by niepostrzeżenie powracać do tych energii, kiedy nie będziecie w stanie równowagi. To w porządku. Nie besztajcie siebie za to, po prostu uznajcie to za informację mówiącą o tym, że nie jesteście akurat w równowadze i stosownie do niej skorygujcie swoją energię. To nie jest duchowość w stylu św. Mikołaja! Nie ma tu żadnej listy, na której przy waszym imieniu pojawi się wielki czarny krzyżyk, jeśli się w czymś pomylicie (śmiech). Jesteście doskonałością w tym wszystkim, więc kochajcie siebie, wybaczajcie sobie i wiedzcie, że jesteście niezwykli, kochani i sławieni w ciągu całego tego procesu.  


3 września

Właśnie teraz wszystkie istoty ludzkie wzywane są do działania. Wasze zadanie? Po prostu BYĆ i pozwalać lśnić swemu najjaśniejszemu światłu. To naprawdę jest tak cudownie proste. 


2 września  

Jednym z największych wyzwań dla istoty ludzkiej na ścieżce światła jest pozostawanie poza energią wątpliwości w czasie, gdy doświadcza ona przyspieszonej zmiany. Wątpliwości stwarzają opór w przepływie, a to zawsze powoduje dyskomfort. Czy wiedzieliście, że istnieje jedno słowo, które stanowi antidotum na wątpliwości? Jest nim wiara. Wiara pozwala na poddanie się. Poddanie się jest wejściem w przepływ. Przepływ przynosi waszej duszy ulgę, niosąc ją tam, gdzie pragnie ona być, w rekordowym czasie i z największą możliwą pomocą, jaka jest dostępna. Czy widzicie? Jest to niewiarygodny system, który działa za każdym razem, a wiara jest kotwicą tego wszystkiego.


1 września 

Olbrzymia rozmaitość waszych dusz, wasze cudowne różnice - to właśnie wnosi siłę i piękno w całość. Każde z was przynosi coś unikalnego, lecz niezbędnego, coś, co tylko wy potraficie ofiarować. Świętujcie i czcijcie samych siebie za to, że jesteście tak cudownie związani z całością i ważni, a potem wyraźcie również wdzięczność za unikalny aromat, jaki wnoszą w nią inni. To poprzez wasze różnice stwarzacie cud, który nigdy się nie kończy, tak jak płatki śniegu, które lśnią w świetle. Jesteście wspaniałymi istotami, dokładnie każde z was! 


31 sierpnia 

Kochani, wasze ego, ta część was, która chce, żebyście dalej czuli się mali i oddzieleni - po to, by mogła zachować kontrolę - zaczyna protestować za każdym razem, gdy znajdujecie się przed wielkim skokiem w swym rozwoju. Czyni to ona uruchamiając strach i wątpliwości. A zatem zamiast zezwalać na to, by tenże strach i wątpliwości miały władzę nad wami, ujrzyjcie pojawienie się ich jako oznakę, że coś cudownego i potężnego ma się wyłonić. Pamiętajcie, że wszelki ruch jest ruchem naprzód, i że poddając się i pozostając w przepływie będziecie nawigować po falach Przemiany z największą możliwą swobodą oraz pomocą z naszej strony. 


30 sierpnia

Duża część minionego roku poświęcona była zdobywaniu przejrzystości w kwestii tego, kim naprawdę jesteście i jaka jest wasza prawda. Oczyszczaliście i uwalnialiście, raz po raz i od nowa, to, co już nie pasuje do tego, kim jesteście, i dawało wam to coraz większą energetyczną przejrzystość. Był to bardzo ważny etap w tym procesie, ponieważ w miarę jak sprawy posuwają się naprzód w tej Wielkiej Przemianie Wieków, wielu ludzi będzie krzyczeć, że ich droga jest jedyną drogą, że musi być właśnie w ten sposób, i że każdy inny sposób jest niewłaściwy; i będą obiecywali wszelkiego rodzaju nieszczęścia, jeśli ich nie posłuchacie. Kochani, głęboko w waszym rdzeniu istnieje prawda, która zawsze powiedzie was waszą drogą. Aby pozostać w swym najwyższym dostrojeniu i doświadczać tego, co w najdoskonalszy sposób uszanuje was, waszą ścieżkę i wasz unikalny wkład w to dzieło, musicie się zatrzymać i posłuchać tego wewnętrznego głosu, który zawsze ale to zawsze wie, co jest dla was najlepsze i jak macie postępować. Dni, kiedy oddawaliście swą moc tym, którzy najgłośniej krzyczeli, dobiegły już końca.   


29 sierpnia

Medytacja, jakąkolwiek formę przybiera - czy jest to siedzenie w ciszy, użycie wizualizacji, spacery pośród przyrody, jeżdżenie samochodem, tworzenie sztuki, muzyki, pisanie, lub po prostu BYCIE, w dowolny sposób, jaki odczuwacie jako najlepszy dla was - jest absolutnie podstawową i niezbędną sprawą dla zachowania równowagi i poczucia komfortu w waszym życiu w ciągu nadchodzących dni, tygodni i miesięcy. Zapewniając sobie ten czas, pozwalacie sobie na energetyczne dostrojenie i przemianę, dobrowolnie, chętnie i z łatwością, w zgodzie z energiami Gai. Czynicie wasze dobre samopoczucie waszym priorytetem, a to zawsze jest aktem miłości dla samych siebie; wspieracie wtedy siebie również energetycznie i wibracyjnie, a to z kolei wspiera całość istnienia. Nie jesteśmy w stanie w wystarczający sposób podkreślić, jak niewiarygodnie pomocna i wzmacniająca jest dla was taka praktyka. Kochani, rozumiemy, jak bardzo bywacie zajęci, ale im bardziej jesteście zajęci, tym większa jest wtedy potrzeba takiej świętej praktyki. Jesteśmy zawsze tutaj, by wam pomagać. Pomagamy również sobie, pomagając wam znaleźć czas na bycie blisko z nami.
 


28 sierpnia

Większość waszych prostych zdań da się sprowadzić do esencji jednego słowa. Słowa są potężne, zawierają one bardzo czystą i bardzo wyrazistą energię. Podamy wam przykład. Czy kiedykolwiek zauważyliście, że jeśli próbujecie skorygować zachowanie małego dziecka i na przykład mówicie "Nie bij", dziecko się odwraca i was uderza? To nie dlatego, że to dziecko jest nieposłuszne. Dzieje się tak dlatego, że to dziecko po prostu nie słyszy negacji i usłyszało jedynie esencję tego zdania, którą stanowiło "uderz". W waszym pierwotnym stanie najzwyczajniej w świecie nie jesteście tak 'skonfigurowani', by słyszeć negacje i przeczenia, lecz odpowiadacie na podstawową energię dowolnego stwierdzenia. Zatem jeśli chcecie dostosować energię jakiejś sytuacji, bardzo prostym sposobem jest wyjątkowo świadome wybranie słowa, które najdokładniej oddaje esencję tego, co chcielibyście stworzyć. Spróbujcie tego z różnymi słowami, a potem wybierzcie to, które najlepiej pasuje pod względem energetycznym. Pokój. Miłość. Opanowanie. Łatwość. Harmonia. Swoboda. Twórczość. Błogość. Jeśli siądziecie w ciszy i wyczujecie energię tych słów, bardzo szybko znajdziecie to, które zawiera energię, jakiej chcielibyście mieć więcej. Znajdźcie słowo, które uwielbiacie, i utrzymujcie je, obejmujcie je, ubierajcie się w nie! Jest to prosta i skuteczna technika, dzięki której możecie stworzyć zmianę bardzo prędko.  27 sierpnia    

Wasza duchowość i poglądy religijne przez wieki ugrzęzły w ciężkich energiach osądu, dogmatu, kontroli i groźby prześladowań. Teraz wiele mądrych istot ludzkich, które znajdują się aktualnie na tej planecie, jest tak oddanych wspieraniu zachodzących tu przemian, że podchodzi do tych spraw z równie wielką i niewiarygodną powagą. Kochani, wasze oddanie budzi w nas przypływy miłości, ale wasza duchowość ma wam przynosić radość! Sami wywieracie na siebie taką presję! Weźcie w objęcia błogość i szczęście, które pochodzi z najwyższego zjednoczenia z waszą istotą. Poczujcie zew przygody i radość oczekiwania, które pojawiają się w czasie kreowania tak cudownej przemiany. Uczcijcie samych siebie! Świętujcie! Tańczcie! Śmiejcie się! Kochajcie! Wiedzcie, że jest to tak krótki, lecz kulminacyjny czas na waszej planecie, cieszcie się zatem i napawajcie każdą sekundą tej magii i cudów. Rozkoszując się tym procesem wspieracie go jeszcze bardziej i ukazujecie ludzkości światło, które jest samym sednem tego oświecenia.  26 sierpnia  

Kiedy jesteście w przepływie, jesteście w stanie, który wspiera synchronie i magiczne zdarzenia, będące sposobem, w jaki wszechświat z wami współdziała. Istnieje tu również aspekt służenia, który może się pojawić, gdy jesteście w przepływie. Wielu zmierzających ku oświeceniu ludzi odkrywa, że trafiają w miejsca i okoliczności, których świadomie by nie wybrali. Zazwyczaj nie zdają sobie sprawy, że kiedy to się wydarza, jest to dla nich najwyższa możliwa służba, ponieważ ich unikalne światło i wibracja są potrzebne w tym konkretnym obszarze, i działają tam oni jako energetyczne wsparcie. Wielu pracowników światła wydaje się z tego powodu 'zagubionych' (śmiech). Jeśli mieszkacie w miejscu, którego świadomie byście nie wybrali, prawdopodobnie jesteście tam, by służyć pomocą. Jeśli czujecie impuls, by wyjechać z miejsca, w którym mieszkacie, i przeprowadzić się w inny obszar świata, prawdopodobnie wasza wibracja jest akurat tam potrzebna. Dlatego właśnie zachęcamy was, abyście po prostu BYLI, Kochani, ponieważ często wasze BYCIE jest największą pomocą, jakiej możecie udzielić. Jeśli więc czujecie, że utknęliście i niezależnie od tego, jak bardzo się staracie, nie umiecie się stamtąd ruszyć, jest jak najbardziej prawdopodobne, że wasza unikalna wibracja właśnie tam jest potrzebna, a wy, przebywając tam, we wspaniały sposób przyczyniacie się do przemiany.Przekazała Shelley Young
http://trinityesoterics.com/category/daily-message/1 komentarz:

  1. Wspaniale sa te codzienne przekazy. Proste, przejrzyste, bardzo wspierajace. Dziekuje za nie!

    OdpowiedzUsuń